Muži v poháru postupují

čtvrtek 23.11.2017 | VG

Jednoznačným vítězstvím 11:2 nad divizním týmem FbC Asper Šumperk uzavřeli muži FBC ČPP Bystroň Group Ostrava své účinkování v osmifinálové skupině Poháru České pojišťovny. Skupinu D ovládl superligový konkurent Vítkovice, FBC Ostrava skončilo druhé a postupuje do čtvrtfinále soutěže.

OF3, 23.11.2017, 20:00
Šumperk
2:11(1:4, 1:3, 0:4)
Šumperk: Vašíček (41.Byvan) - Šíma, Hruban, Mrázek, Mondek, Trávníček, Kamler, Zapletal, Maixner, Matěj, Kováč, Dohnal, Jáně, Vařeka, Venouš
FBC Ostrava: Laja (21.Kolajta) - Flašar, Hromádka, Lipový, Klimscha, Hrabal, Eichner, Šimíček, Daniš, Sládek, Mendrek, Kuczera, Miške, Moravčík, Čonka-Skyba
Branky a nahrávky: 6.Matěj, 39.Kamler (Mrázek) - 2.Miške (Klimscha), 13.Sládek (Kuczera), 19.Mendrek (Sládek), 20.Miške (Flašar), 23.Hromádka (Lipový), 32.Laja (Eichner), 38.Klimscha (Hromádka), 45.Lipový (Daniš), 46.Mendrek (Šimíček), 52.Klimscha, 56.Kuczera (Sládek). Rozhodčí: Saňka, Trávníček. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 49.