Muži vezou z Otrokovic remízu

neděle 7.8.2016 | Martin Řezník

Odveta úterního utkání přinesla FBC zaslouženou remízu. Tentokrát vycházel výkon FBC ze zajištěné obrany, která když zaskřípala, tak zde byl skvělý Klobučník.

PŘI2, 5.8.2016, 18:20
Otrokovice
4:4(1:1, 0:1, 3:2)
Otrokovice: Vičánek, Majrich, Pančocha, Petřík, Sovjak, Nagy Mi., Nagy Ma., Hrdina, Krchňáček, Jurčík, Olbert, Uhrinovský, Ovesný, Ťopek, Kostka, Zatloukal, Čevela, Koníček
FBC Ostrava: Klobučník, Šebesta, Zbořil, Klečka, Eichner, Chvástek, Černý, Klimscha, Šimčík, Trulík, Sládek, Hrabal, Kezua, Graclík, Lipový, Heczko
16. Nagy Mi. (Čevela), 44. Krchňáček (Nagy Ma.), 59. Nagy Ma. (Nagy Mi.), 60. Nagy Ma. (Ťopek) - 14. Eichner (Chvástek), 36. Šebesta (Klimscha), 43. Eichner (Chvástek), 57. Eichner (Heczko)

Oproti odvetě šlo do vedení FBC, které v Eichnerovi našlo svého střelce, kterému na dvě branky přihrával Chvástek a prémiovou přihrávku si připsal i Filip Heczko. Hráči Otrokovic dokázali na první branku rychle odpovědět, ale pak se víc soustředili na výkon rozhodčích a v druhé třetině přišel trest z hokejky Šebesty, kterého našel ve střelecké pozici Klimscha. V poslední třetině za stavu 2:4  přišla ze strany Otrokovic  kontaktní branka. V poslední minutě šli hráči Otrokovic do šesti, opět nezachycený "kros" a je vyrovnáno.

Pro nějaké hodnocení je příliš brzo. Na doladění "týmového projevu" je relativně ještě dost času.