Liberec
5:6(1:2, 1:3, 3:1)
Liberec: Vaníček – Klucho, Valeš, Blažek, Galbavý, Hůza, Marek, Láska, Böhm L., Rondoš, Pejchal, Štěpán, Ferdan B., Ferdan P., Böhm D., Hiadlovský, Strobach, Vážný
FBC Ostrava: Laja – Řezáč, Svačinka, Trulík, Kašovský, Šimíček, Krzyžanek, Hrabal, Eichner, Kolajta, Kováč, Švajný, Peřka, Vítovec, Křiva, Ivan, Komačka
Branky a nahrávky: 12. Marek (Blažek), 30. Ferdan, 43. Vážný (Vaníček), 51. Marek, 60. Komačka (vl.) – 5. Trulík, 15. Kašovský, 28. Křiva (Trulík), 32. Křiva (Peřka), 40. Křiva (Trulík), 53. Svačinka (Komačka). Rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora. Vyloučení: 1:4. Využití: 2:0. Diváci: 305. Střely na branku: 31:23.

Muži ostravského FBC strávili v Liberci mnoho času a po velkém boji si odvážejí zpět do Ostravy plný počet bodů. Hned ve 4. minutě šli totiž hosté do vedení zásluhou Petra Trulíka. Ten samý hráč byl však v polovině úvodní části hry vyloučený a domácí florbalisté vyrovnali z početní převahy, když míček za záda ostravského brankáře umístil Tomáš Marek. Pět minut před zazněním první sirény si však slovo vzal Dan Kašovský, jenž využil trestného střílení.

Ve druhé periodě padlo o jednu  branku navíc. Velmi zajímavé na druhých dvaceti minutách je, že se o všechny branky Ostravy postaral Jan Křiva, čímž zkompletoval hattrick. Jediné snížení v podání domácího mužstva přišlo v polovině utkání z hole Prokopa Ferdana. Více událostí se do konce druhé třetiny nestalo, a tak hráči odcházeli do šaten za stavu 2:5.

Ve třetí části se však karty obrátily ve prospěch libereckého celku. Ten již ve 43. minutě snižoval, když brankář Vaníček našel volného Zdeňka Vážného. Kontaktní branku Liberce vstřelil z počátku 51. minuty Tomáš Marek, ale ostravský tým znovu odskočil po střele Tomáše Svačinky. Malou naději měli domácí třináct vteřin před koncem základní hrací doby, kdy si míček do vlastní sítě srazil Václav Komačka, čímž stanovil skóre na konečných 6:5 ve prospěch FBC.

Petr Koutný: "Hra o důležité tři body a tu jsme vyhráli. Zlomovým bodem byl gól na 6:4 a to, že jsem málem dostal infarkt. Děkuji hráčům a divákům."

Jan Jánský: ""Zápas rozhodla pasáž ve druhé třetině, kdy Ostrava byl hladovější a přímočařejší do brány, čímž si vytvořila tříbrankový rozdíl. Ve třetí třetině jsme ze sebe vymáčkli maximum a v době největšího tlaku jsme dostali zbytečný gól, který rozhodl utkání. Děkujeme diváků za podporu, hlavně ve třetí třetině."