Oslabené Židenice neměly šanci

sobota 14.1.2017 | VG

Pro brněnské Židenice šlo v 17. kole extraligy o klíčový duel v boji o postup do Play-off. Hráčky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava tak čekaly pořádně nabroušené soupeřky. Jenže Židenice přijely kvůli chřipkové epidemii s oslabeným kádrem, který nedokázal domácímu družstvu vzdorovat. Tým FBC Ostrava zvítězil 7:1.

17.kolo, 14.1.2017, 20:00
7:1(2:0, 2:0, 3:1)
Židenice
FBC Ostrava: Tomšová – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová (C) – Vrlíková, Šuranyiová, Šrotová – Nikol Škopková, Lichnová, Nela Škopková – Režnarová, Káčová, Kapcová – Šablaturová.
Židenice: Příleská – Pravcová, Drápalová (C), Pospíšilová – Finková, A. Grufíková, Svobodová – Novotná, Sejáková, Federselová – Vývodová, Indrová.
Branky a nahrávky: 16.Vavrečková, 19.Vavrečková (Šuranyiová), 40.Ne.Škopková (Vavrečková), 40.Kotzurová, 44.Vavrečková (Ne.Škopková), 59.Vrlíková (Vavrečková), 60.Šrotová (Lichnová) - 56,Grufíková (Federselová). Rozhodčí: Petřík, Podlesný. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 85.