PLAY-OFF 2016: Vítkovice vedou v sérii 1:0

sobota 5.3.2016 | Michal Chadim

První čtvrtfinálový souboj žen Ostravy a Vítkovic vyzněl lépe pro favorizované hráčky Vítkovic. Ty o svém vítězství rozhodly v první třetině, ve které si vytvořili klíčový náskok. Klíčové se též během utkání ukázaly přesilové hry, které soupeř třikrát využil

PO1, 5.3.2016, 16:00
Vítkovice
11:3(5:1, 2:0, 4:2)
Vítkovice: Vávrová (Visnevská) – M. Šponiarová, Hložanková, Šrotová, Halfarová, Pantělejevová, Kiecková, Ferenčíková, Niemcová, Mandátová, Pastušková, Z. Šponiarová, Hanzlíková, Enenkelová, Kociánová, Šupáková, Vobořilová, K. Paloncyová, Lankinenová
FBC Ostrava: Holubová – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Podroužková, Šuranyiová, Šablaturová, Voláková, Viciánová, Škopková, Lichnová, I. Paloncyová, Káčová, Režnarová, Kapcová, Pišteková, Kajfoszová, Stankušová
branky: 7. Klára Kociánová, 11. Zuzana Šponiarová, 12. Michaela Šponiarová, 15. Andrea Pastušková, 20. Kamila Paloncyová, 23. Petra Mandátová, 29. Ivana Šupáková, 49. Adéla Pantělejevová, 57. Veronika Enenkelová, 58. Kamila Paloncyová, 59. Tereza Hanzlíková - 14. Tereza Voláková, 48. Radana Kahánková, 53. Nela Kapcová; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 159; zásahy brankářů: Šárka Vávrová 14 - Tereza Holubová 26; po třetinách: 5:1, 2:0, 4:2;