Slovenská reprezentace U19 se zastavila v Ostravě

sobota 3.9.2016 | Martin Řezník

Po první třetině byl stav 3:1 a vypadalo to, že průběh budou diktovat hráči FBC Ostrava. V první polovině druhé třetiny nechali hráči FBC Ostrava mladíkům ze Slovenska trochu prostoru a ti se dotáhli na jednobrankový rozdíl 4:3. V druhé polovině druhé třetiny domácí hráči zpřesnili hru a zvýšili své vedení. Aktuální stav po druhé třetině byl 7:3. Třetí třetinu brankově načali hráči Slovenska, ale pak jim vše iluze vzal Trulík, který během minuty vsítil dvě branky a bylo po utkání. Konečný stav utkání 12:5.

PŘI5, 1.9.2016, 18:30
12:5(3:1, 4:2, 5:2)