Smršť přinesla vyrovnání!

pátek 17.3.2017 | VG

Parádní druhá třetina šestého čtvrtfinále v podání hráček FBC ČPP Bystroň Group Ostrava rozhodla o tom, že vítěze série určí až sedmý zápas! Ostravské florbalistky totiž v šestém duelu vyhrály přesvědčivě 8:2 a v sérii vyrovnaly na 3:3.

CF6, 17.3.2017, 18:00
8:2(0:1, 7:0, 1:1)
Bohemians
FBC Ostrava: Tomšová – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová – Vrlíková, Wolfová, Šuranyiová – Šablaturová, Šrotová, Nikol Škopková – Pastušková, Lichnová, Režnarová – Káčová, Kapcová, Szczurová.
Bohemians: Omelková (36.Kreisingerová) – Nguyenová, Šindelářová, Rybičková, N. Havlíková, Nová – Hyršlová, Preisslerová, Kašparová – Slavíková, Poláková, A. Šmídová – Reischlová, Jarešová, Bočanová.
Branky a nahrávky: 24.Kapcová (Pastušková), 28.Szczurová (Jurečková), 31.Kapcová (Pastušková), 34.Pastušková, 36.Kotzurová (Kapcová), 36.Režnarová (Tomšová), 38.Skácelová (Režnarová), 55.Kotzurová - 4.Slavíková (Bočanová), 41.Poláková (Bočanová).Rozhodčí: Kačer, Vašíček. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 174. Stav série:: 3:3.

"Galapředstavení ve druhé třetině nám zařídilo třetí bod," uznal kouč FBC Ostrava Jakub Robenek. Jeho svěřenkyně sice po úvodní části prohrávaly 0:1, ve druhé dvacetiminutovce však branku soupeřek zasypaly sedmnácti střelami, z nichž sedm bylo gólových! Z takového úderu už se hostující družstvo nevzpamatovalo. "Dnes jsme měli výpadek ve druhé třetině , což nás stálo zápas," připustil hostující trenér Pavel Krbec.
Tým Bohemians pak sice už deváté vteřině třetí části vstřelil svou druhou branku, ale nic víc už mu domácí florbalistky nedovolily, byť hráčky Bohemians hrály často v šesti bez brankářky. Družstvo FBC Ostrava se v pohodě bránilo, v 55. minutě ještě přidalo další branku do opuštěné klece.
"Nicméně stále není hotovo a to nejtěžší nás teprve čeká. Děkujeme úžasným divákům a slibujeme, že uděláme všechno pro to, aby nás ještě letos viděli hrát," prohlásil Jakub Robenek. "Je to 3:3 a zahrajem si malé Superfinále o postup," podotkl i kouč Bohemians.
Rozhodující sedmý duel se bude hrát v neděli v Praze.