Vítkovice si titul královen Ostravy znovu pohlídaly

sobota 23.1.2016 | Redakce

Sedmnácté kolo extraligy žen nabídlo divákům ostravské ženské derby, které domácím florbalistkám příliš nesedlo. Ve SC Dubina svému soupeři nestačily a podlehly mu vysoko 5:17.

17.kolo, 23.1.2016, 18:00
Vítkovice
17:5(SC Dubina Ostrava)
Vítkovice: Visnevská (Vávrová) – Šponiarová, Hložánková, Halfarová, Pantělejevová, Kiecková, Ferenčíková, Niemcová, Mandátová, Pastušková, Enenkelová, Kociánová, Martináková, Šupáková, Vobořilová, Paloncyová, Lankinenová
Ostrava: Holubová (Košťálová) – Kahánková, Vinklerová, Wolfová, Šuranyiová, Šablaturová, Voláková, Viciánová, Lichnová, Paloncyová, Káčová, Režnarová, Kapcová, Kajfoszová, Kotzurová, Pišteková
branky: 2. Klára Kociánová, 7. Anna Niemcová, 11. Natálie Martináková, 12. Michaela Šponiarová, 20. Ivana Šupáková, 22. Michaela Šponiarová, 23. Adéla Pantělejevová, 30. Adéla Pantělejevová, 32. Denisa Ferenčíková, 33. Klára Kociánová, 34. Klára Kociánová, 36. Ivana Šupáková, 48. Anna Niemcová, 50. Adéla Pantělejevová, 54. Ivana Šupáková, 58. Kamila Paloncyová, 60. Veronika Enenkelová - 4. Pavla Kajfoszová, 27. Markéta Režnarová, 35. Nela Kapcová, 59. Markéta Režnarová, 59. Pavla Kajfoszová; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Lauma Visnevska 13 - Tereza Holubová 27; po třetinách: 5:1, 7:2, 5:2;