Výbuch v Ústí

sobota 18.11.2017 | VG

Druhý zápas ve dvou dnech florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nezvládli. Po páteční utěšené výhře 8:1 nad Tatranem Střešovice prohráli ve 13. kole Tipsport Superligy na hřišti posledního Ústí nad Labem 3:5.

13.kolo, 18.11.2017, 20:00
Florbal Ústí
5:3(1:1, 1:0, 3:2)
Florbal Ústí: Fibiger – Stummer, Semerád, J. Horák, Stibor, Kühnel – Kužel, Kolstrunk, Vavruška – Josef Novák, Kopecký, Pavelka – Fuchsig, Täuber, Krbec – Šafařovský.
FBC Ostrava: Laja – Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Kuczera, Zbořil – Trulík, Klimscha, Hrabal – Eichner, Šimíček, Daniš – Sládek, Mendrek, Miške – Křiva, Moravčík, Čonka-Skyba
Branky a nahrávky: 10.Horák (Krbec), 31.Fuchsig (Krbec), 53.Kopecký (Novák), 58.Kolstrunk (Krbec), 60.Fuchsig (Krbec) - 20.Sládek (Kuczera), 42.Lipový (Hrabal), 56.Hrabal (Daniš).. Rozhodčí: Furmánek, Šolc. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 344.