Výhra nad Olomoucí kouče nenadchla

sobota 7.10.2017 | VG

Padesát šest střel, z toho dvanáct úspěšných, ukázaly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava při extraligovém utkání v Olomouci. V 6. kole soutěže porazily domácí FBC Olomouc 12:5.

6.kolo, 7.10.2017, 18:00
Olomouc
5:12(1:1, 0:5, 4:6,)
Olomouc: Franková – Podroužková, Peterková, Pejzlová, Mandátová (C), Mikulová – Lichnová, Pavlíková, Pařízková – Oháňková, Horáčková, Rozenbergová – Šablaturová, Reimerová, Cholinská – Tomanová, Zacpalová.
FBC Ostrava: Dupčáková - Vavrečková, Rybičková, Kotzurová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Pastušková, Nela Škopková – Káčová, Šromotová, Režnarová – Kapcová (C), P. Hudáková.
Branky a nahrávky: 4.Cholinská (Zacpalová), 43.Cholinská (Lichnová), 45.Oháňková (Reimerová), 49.Reimerová (Pařízková), 60.Horáčková (Mandátová) - 14.Jurečková (Zuzaníková), 25.Jurečková (Vavrečková), 28.Škopková (Režnarová), 32.Pastušková (P.Hudáková), 37.Kapcová (Pastušková), 38.Kotzurová (Škopková), 41.Pastušková (P.Hudáková), 42.Kapcová (Pastušková), 51.Vrlíková (Jurečková), 55.Kapcová (P.Hudáková), 56.P.Hudáková (Kapcová), 60.Vrlíková (Škopková).Rozhodčí: Prouza, Rogowski. Vyloučení: . 5:2 navíc Lichnová (OLO) na 5.min. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 81.