Výhru přinesl až vítr v kabině

čtvrtek 24.11.2016 | VG

Výhru přinesl až vítr v kabině Až důrazná domluva trenérů po první třetině zápasu 6. kola Poháru České pojišťovny přiměla hráče FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, aby pořádně zabojovali o vítězství. V Opavě nakonec porazili domácí SK P.E.M.A. poměrem 7:3.

OF3, 24.11.2016, 19:30
Opava
3:7(3:1,0:3,0:3)
Opava: Černín - Sova, Balnar, Dzierža, Rychlý, Solný, Mazur, Pavlík, Gattnar, Boželník, Musialek, Pavlík, Kostolány, Kocur, Repček, Gebauer
FBC Ostrava: Laja - Kubíček, Chvastek, Heczko, Šimon, Hromádka, Lipový, Klimscha, Hrabal, Eichner, Šimíček, Sládek, Chlebda, Blahut, Smeták
Branky a nahrávky: 11.Pavlík (Mazur), 15.Gebauer (Repček), 18.Pavlík (Mazur) - 8.Eichner (Hrabal), 23.Sládek (Smeták), 30.Sládek (Klimscha), 31.Eichner (Šimíček), 46.Šimíček (Hrabal), 50.Chvastek (Heczko), 52.Smeták (Lipový). Rozhodčí: Saňka, Trávníček. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:1. Oslabení: . Diváci: 80.