Vyrovnaný duel s Třebovskem ženy prohrály

neděle 14.9.2014 | Petr Blakala

O S T R A V A - Na ženy čekal poslední víkendový zápas proti Orlicku-Třebovsku. Tento vyrovnaný zápas dotáhly do vítězného konce právě florbalistky Třebovska, které vstřelily jedinou branku utkání.

4.kolo, 14.9.2014, 15:00
Orlicko-Třebovsko
1:0(0:0, 1:0, 0:0)
Orlicko-Třebovsko: Diblíková (Benešová) - Köhlerová, Fárníková, Šedová, Hamplová, Raisová, Zindulková, Ulbrichová, Drvoštěpová
Ostrava: Šulejová (Rousová, Holubová) - Kahánková, Šuranyiová, Ursiniová, Matějová, Vicianová, Bořucká, Sielecká, Škopková, Režnarová, Vinklerová, Stankušová, Voláková, Kalnayová, Nguyenová, Szczurová, Némethová
Branky a nahrávky: 20. Ulbrichová. Rozhodčí: Both, Černín. Vyloučení: 3:4. Střely na branku: 3:16. Průběh utkání: 1:0.

Poslední utkání odehrály ženy FBC Ostrava proti Orlicko-Třebovsku. Tohle měření sil bylo velmi vyrovnané, jelikož za pětačtyřicet minut padla pouze jediná branka, o kterou se postarala hráčka Třebovska. Ve 20. minutě totiž dokázala skórovat Michaela Ulbrichová. Více branek jsme se v zápase nedočkali, a tak o vítězi bylo se závěrečnou sirénou jasno.

Tým Počet utkání  VýhryRemízy Prohry Body
1. SC Vítkovice440012
FBC Ostrava42026
FbK Orlicko-Třebovsko41124
FbK Rožnov p/R41124
FBC Vikings Kopřivnice41033

Hráčky FBC Ostrava tak skončily na konečném druhém místě, hned za rivalkami z Vítkovic. Na své konto si za tento víkend připsaly celkem 6 bodů. V těchto čtyřech utkáních vstřelily Ostravanky 12 branek a 7 jich obdržely.