Elite Praha
2:3(1:0, 1:2, 0:1)
Elite Praha: Gécová – Chvátalová, Jelínková, Vranová, Lamková, Burdová, Nosková, Kalecká, Vejdělková, Kadučáková, Havlíková, Frantíková, Rybičková, Syslová, Radová, Zittová, Denková
Ostrava: Holubová – Kahánková, Kiecková, Šuranyiová, Matějová, Vicianová, Bořucká, Sielecká, Škopková, Voláková, Režnarová, Vinklerová, Káčová, Kalnayová, Nguyenová, Stankušová, Szczurová, Némethová
Branky a nahrávky: 2. Frantíková (Vranová), 37. Radová (Kadučáková) – 23. Szczurová (Kiecková), 25. Režnarová, 42. Szczurová (Režnarová). Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Diváci: 35. Střely na branku:34:27.

Ti, kteří si našli cestu do hlavního města, viděli velmi napínavý duel mezi ELITE Praha a Bonusií Ostrava. Jako první šly do vedení hráčky domácího celku, za který se v čase 12:00 prosadila Daniela Frantíková. Do konce první periody nenastala žádná změna, a tak diváci na další gólové okamžiky museli čekat do druhé části hry. Ta se lépe podařila Ostravě. Již v prvních pěti minutách otočila vývoj utkání na svou stranu a po trefách Veroniky Szczurové a Markéty Režnarové svítilo na časomíře skóre 2:1 ve prospěch ostravského FBC.

Čtyři minuty před zazněním druhé sirény však bylo vyrovnáno, když se ujala střela z hole Veroniky Radové. Do třetí periody lépe vstoupily opět hráčky FBC. Již po 25 vteřinách mohla trestné střílení využít Režnarová - to se však nestalo, avšak mrzet ji to dlouho nemuselo. Z následné akce si připsala asistenci u třetí branky, kterou zakončovala Veronika Szczurová. Ve zbývajících minutách se skóre neměnilo, a tak tři body zůstaly Ostravě.

Jakub Robenek: "Dnes jsme nebyli lepším týmem, ale šlo vidět, jak moc jsme chtěli vyhrát. Holky dneska překonaly samy sebe a zaslouženě slaví 3 body. Díky soupeřům."

Stanislav Richter: "Celý zápas jsme byli na míčku, měli jsme spoustu šancí, které jsme ale nedokázali proměnit. Ostrava využila naše zaváhání. Dnes vyhrál horší tým. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů."