1:6(0:5, 1:0, 0:1)
Liberec
Ostrava: Holubová – Kahánková, Kiecková, Šuranyiová, Matějová, Viciánová, Bořucká, Sielecká, Lichnová, Režnarová, Vinklerová, Káčová, Voláková, Kalnayová, Nguyenová, Stankušová, Szczurová, Némethová
Liberec: Vokatá – Dostalíková, Červová, Havlíková, Kosová, Leierová, Koníčková, Marková, Kultová, Bursová, Urbanová, Kroftová, Loudová, Bednářová, Urbanová, Mlejnková
Branky a nahrávky: 22. Kalnayová (Kiecková) – 3. Kultová, 4. Mlejnková (Leierová), 7. Bednářová (Mlejnková), 12. Mlejnková (Leierová), 13. Kroftová (Kosová), 56. Leierová (Mlejnková). Rozhodčí: Milan Fajkus, Mikuláš Peths. Vyloučení: 1:4. Využití: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 21:30.

Ostravské florbalistky nedokázaly do utkání vstoupit správnou nohou. Už ve 3. minutě inkasovaly první branku, když se prosadila Anna Kultová. O minutu později navyšovala Michaela Mlejnková, která v této třetině přidala ještě svou druhou trefu. Mezitím se do střelecké pozice dostala Kristýna Bednářová a ve 13. minutě se podařilo vstřelit pátou branku svého týmu Oldřišce Kroftové. Mezi týmy byl pětibrankový rozdíl, a tak všechny zajímalo, zda se něco změní.

Druhá třetina patřila ostravskému týmu. Z počátku třetiny se totiž trefila po přihrávce Kieckové Tereza Kalnayová. Toto bylo však ze strany Ostravy vše - další branky domácích diváci už neviděli. Do konce utkání padla ještě jedna branka ze strany libereckého ženstva. A to, když se v 56. minutě blýskla brankou Klára Leierová. Ostravanky tak prohrály další utkání v řadě a stále hledají recept, jak vyzrát na soupeřky.

Nejlepší hráčky utkání: Tereza Kalnayová (Ostrava), Klára Leierová (Liberec)

Jakub Robenek: "Neskutečná první třetina nás dneska stála celý zápas. Přesto, že jsme v některých fázích dokázali soupeře jasně přehrát a nedokázali jsme to zvrátit vstřelenými brankami. Když k tomu přičteme mizérii v přesilovkách, je výsledek takový, jaký je. Gratulace soupeři."

Lenka Bartošová: "Škoda, že jsme zápas nedohrály ve stejném tempu jako první třetinu, ve které jsme vlastně zápas rozhodly."