Ženy otočily sérii a jsou v semifinále!

neděle 19.3.2017 | VG

Ve čtvrtfinále prohrávaly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava s FbŠ Bohemians už 0:3 na zápasy, ale jsou to ony, které postoupily do boje o Superfinále! Rozhodující sedmý duel série totiž v Praze vyhrály 9:6 a celé čtvrtfinále ovládly poměrem 4:3 na zápasy!

CF7, 19.3.2017, 17:00
Bohemians
6:9(3:2, 2:2, 1:5)
Bohemians: Kreisingerová – Šindelářová, Rybičková, Havlíková, Nová, Nguyenová – Hyršlová, Kašparová, Preisslerová – Slavíková, Poláková, Šmídová – Reischlová, Jarešová, Bočanová
FBC Ostrava: Tomšová – Kotzurová, Kajfoszová, Vavrečková, Kahánková, Skácelová, Jurečková – Kapcová, Vrlíková, Pastušková – Šuranyiová, Šrotová, Nikol Škopková – Lichnová, Káčová, Režnarová – Szczurová.
Branky a nahrávky: 2.Rybičková (Havlíková), 9.Poláková (Nová), 18.Bočanová (Slavíková), 24.Preisslerová (Nová), 29.Poláková (Bočanová), 49.Poláková (Slavíková) - 9.Kapcová (Vrlíková), 11.Kapcová (Vavrečková), 24.Káčová (Kajfoszová), 30.Kotzurová (Káčová), 45.Káčová (Šuranyiová), 53.Pastušková (Kotzurová), 54.Skácelová (Režnarová), 55.Pastušková (Vrlíková), 60.Vrlíková. Rozhodčí: Kostinek, Reichelt. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0. Diváci: 120. Konečný stav série: 3:4.