8:5(4:1, 2:0, 2:4)
Elite Praha
Ostrava: Holubová - Kahánková, Kiecková, Šuranyiová, Matějová, Vicianová, Bořucká, Lichnová, Režnarová, Vinklerová, Káčová, Nguyenová, Stankušová, Szcurová, Némethová
Elite Praha: Gécová - Chvátalová, Denková, Vránová, Rybičková, Nosková, Kalecká, Burdová, Havlíková, Frantíková, Syslová, Rádová, Domonkosová, Zittová
Branky a nahrávky: 6. Káčová (Vinklerová), 9. Šuranyiová (Káčová), 15. Káčová (Šuranyiová), 19. Káčová (Šuranyiová), 31. Kiecková, 31. Matějová (Vicianová), 54. Káčová (Režnarová), 60. Režnarová (Bořucká) – 7. Rybíčková (Frantíková), 41. Rybíčková (Frantíková), 44. Chvátalová (Zittová), 45. Havlíková (Frantíková), 55. Zittová (Chvátalová). Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Jana Matulíková. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Diváci: 45. Střely na branku: 33:21.

Do utkání vstoupily florbalistky ostravského celku velmi dobře, když ke konci 6. minuty mohla slavit branku Veronika Káčová za spolupráce s Vinklerovou. Hráčkám ELITE však stačilo pár vteřin k tomu, aby skóre utkání bylo opět vyrovnané. Střelecký úhel se našla Veronika Rybičková. Domácí florbalistky si vzaly své vedení o dvě minuty později zase zpátky, když autorka první branky nahrávala Zuzaně Šuranyiové. To však nebylo ze strany Ostravy zdaleka všechno. Stejná dvojice se ukázala u třetí i čtvrté branky svého týmu, kdy Veronika Káčová zametala do branky přihrávky Šuranyiové. Prvně zmiňovaná tak za dvacet minut zkompletovala hattrick.

Ve druhé části hry se toho příliš nestalo. Padly pouze dvě branky, čímž Ostravanky odskočily svým soupeřkám na rozdíl pěti branek. Na začátku 31. minuty se prosadila Romana Kiecková a 48 vteřin po ní přidala šestou branku Bonusie po přihrávce Vicianové Michaela Matějová. Hráčky FBC tak mohly odcházet do šatny výrazně spokojenější než jejich soupeřky.

V závěrečných dvaceti minutách však ELITE zabralo a vstřelilo čtyři branky. Po 38 vteřinách snižovala Veronika Rybičková - autorka první branky pražského týmu, kterou ve 44. minutě doplnila Tereza Chvátalová. O minutu později skórovala Nela Havlíková a hostujícím hráčkám stačily k vyrovnání pouhé dvě branky. Další gólové oslavy viděli diváci až v 54. minutě, kdy sedmou branku přidala Veronika Káčová - pro tuto střelkyni to byl čtvrtý zásah v tomto utkání. O menší zdramatizování se pokoušela zhruba pět minut před závěrečnou sirénou Veronika Zittová, jenže devatenáct vteřin před koncem třetí periody potvrdila vítězství Ostravy Markéta Režnarová.