Ženy si před pauzou zastřílely

sobota 17.12.2016 | VG

Jedenáctkrát se radovaly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava z branky v 15. kole extraligy, v němž v domácím prostředí porazily Sokol Královské Vinohrady 11:6.

15.kolo, 17.12.2016, 20:00
11:6(4:3,6:0,1:3)
Vinohrady
FBC Ostrava: Holubová – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Šablaturová – Šrotová, Nikol Škopková, Pastušková – Lichnová, Kapcová.
Vinohrady: A.Kutnarová (41.Vyrobíková) – F.Kutnarová, Lingová, Vejvodová – Honzová, Bursová, Bartůňková – Zelníčková, Šádková, Vavřinová – Dobisíková.
Branky a nahrávky: 16.Kotzurová, 16.Ni.Škopková (Šrotová), 18.Kapcová (Skácelová), 18.Vrlíková (Jurečková), 22.Lichnová (Ni.Škopková), 24.Pastušková (Vavrečková), 27.Kajfoszová (Skácelová), 29.Kotzurová (Pastušková), 31.Kotzurová (Pastušková), 36.Šablaturová (Lichnová), 51.Ni.Škopková - 1.Vejvodová, 17.Vejvodová (Honzová), 11.Honzová (F.Kutnarová), 49.Vejvodová (Dobisiková), 58.Bartůňková (Šádková), 59.Vavřinová (Šádková). Rozhodčí: Konečná, Wienerová. Vyloučení: 0:3. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 55.