2:10(1:2, 1:4, 0:4)
Chodov
Ostrava: Šulejová (42. Holubová) – Matějová, Vicianová, Bořucká, Voláková, Škopková, Lichnová, Režnarová, Vinklerová, Káčová, Kalnayová, Stankušová, Szczurová, Némethová
Chodov: Provázková – Tučková, Matušková, Lacková, Urbánková, Tožičková, Plášková, Mrázková, Kuchařová, Řepková, Vojáčková, Paulovičová, Beránková, Hofmanová, Bachmaierová
Branky a nahrávky: 15. Režnarová, 29. Némethová (Režnarová) – 3. Beránková (Vojáčková), 13. Urbánková (Tožičková), 22. Lacková (Urbánková), 25. Bachmaierová, 30. Vojáčková (Kuchařová), 36. Hofmanová (Tučková), 41. Bachmaierová (Vojáčková), 42. Řepková (Urbánková), 54. Tučková (Tožičková), 56. Urbánková (Řepková). Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt. Vyloučení: 1:0 Využití: 0:0. Diváci: 41. Střely na branku: 16:44.

Do první, velmi vyrovnané třetiny, vstoupily lépe hráčky pražského Chodova, které se hned ve 3. minutě úvodní části mohly radovat z první branky. Zásluhu na tom totiž měla Petra Beránková. Diváci museli na další trefu čekat deset minut. To se k míčku dostala Tereza Urbánková, která zužitkovala přesnou přihrávku své spoluhráčky Tožičkové. Ostravanky však dokázaly dvě minuty na to snížit náskok soupeřek. Přesně mířila totiž Markéta Režnarová. Po první periodě tak svítilo na časomíře skóre 2:1 ve prospěch florbalistek z Jižního Města.

Druhých dvacet minut obsahovalo již více branek, než padlo v třetině předchozí. Během necelých pěti minut zaznamenal Chodov dvě branky po přesných střelách Jany Lackové a Kristýny Bachmaierové. Domácí hráčky na tento průběh zápasu dokázaly reagovat svou druhou, a také poslední brankou. O tu se postarala Simona Némethová. Chodovským lvicím stačila méně než minuta k tomu, aby navýšily své vedení. Svou první branku v tomto klání totiž vstřelila Jana Vojáčková. Tu doplnila pět minut před koncem druhé periody Eliška Hofmanová.

Ve třetím dějství se Chodovu podařilo vstřelit dvě slepené branky. V první minutě přidala sedmou branku svého týmu Kristýna Bachmaierová a o necelou minutu později ji následovala Martina Řepková. To ze strany hostujících hráček nebylo vše, jelikož do konce základní hrací doby přidaly ještě dvě branky, čímž zaokrouhlily výsledek na 2:10.

Jakub Robenek: "Neproměňování velkého množství šancí, nedůslednost a chyby v obraně nás stály přijatelnější výsledek. Děkuji soupeři za víkendové dvojutkání a hodně štěstí do zbytku sezony."

Michaela Marešová: "Výsledkově to sice vypadá lépe, ale herně to má k ideálu poměrně daleko, nicméně jsme rády, že jsme zvládly dokončit týden vítězně."