Liberec
10:5(5:2, 2:2, 3:1)
Liberec: Štěpánová – Červová, Kosová, Leierová, Koníčková, Kultová, Marková, M. Urbanová, Kroftová, Loudová, Bednářová, A. Urbanová, Mlejnková
Ostrava: Holubová – Šuranyiová, Matějová, Vicianová, Voláková, Škopková, Lichnová, Režnarová, Vinklerová, Káčová, Kalnayová, Nguyenová, Szczurová, Neméthová
Branky a nahrávky: 1. Mlejnková (Leierová), 5. Mlejnková (Leierová), 6. Leierová (Mlejnková), 10. Mlejnková (Leierová), 13. Leierová (Mlejnková), 24. Mlejnková (Bednářová), 39. Leierová (Mlejnková), 44. Leierová (Loudová), 52. Leierová (Mlejnková), 53. Bednářová (Leierová) – 3. Káčová (Režnarová), 17. Neméthová (Szczurová), 21. Režnarová, 29. Káčová (Režnarová), 58. Káčová. Rozhodčí: David Bezucha, Michal Bezucha. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 45. Střely na branku: 25:20.

Ostravanky vstup do utkání neměly zrovna nejlepší, když hned po 36 vteřinách od úvodního buly inkasovaly první branku. Ze středu hřiště se totiž prosadila Michaela Mlejnková. Hráčky Ostravy však dokázaly odpovědět po necelých dvou minutách, když si vzala slovo Veronika Káčová. Do konce první třetiny domácí florbalistky odskočily na rozdíl tří branek. Po dvou trefách si připsaly Michaela Mlejnková a její spoluhráčka Klára Leierová. O snížení ze strany ostravského týmu se postarala tři a půl minuty před první sirénou Simona Némethová.

Prostřední část hry nabídla vyrovnanou partii co se gólových situací týče. Po 17 vteřinách se ve vlastním oslabení prosadila Markéta Režnarová a svou druhou branku v tomto klání přidala také Veronika Káčová. Tříbrankové vedení vrátila Liberci střelkyně Michaela Mlejnková, která si tento večer připsala osm kanadských bodů za pět branek a tři nahrávky.

Posledních dvacet minut se neslo v režii domácích hráček. Za ty navyšovala ve 44. minutě Klára Leierová, čímž se stala druhou nejproduktivnější hráčkou tohoto střetnutí - 4 branky, 4 asistence. Další dva góly libereckého celku přidala Kristýna Bednářová s autorkou osmé branky Liberce. Za Ostravu akorát snižovala v 58. minutě Veronika Káčová, která završila hattrick.

Jakub Robenek: ""Tragédie. Zlomovým okamžikem zápasu bylo odskočení soupeře na 6:3."

Matěj Klucho: "Kvalita hráček na úrovni reprezentace se dnes naplno projevila. Z utkání máme dobrý pocit. Děkujeme Ostravě za zápas a přejeme šťastnou cestu."