Vítkovice
13:1(6:0, 2:0, 5:1)
Vítkovice: Ranochová – Šponiarová, Šupáková, Karkošková, Ferenčíková, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Pastušková, Hložanková, Sládečková, Enenkelová, Léblová, Kociánová, Ratajová, Vobořilová, Paloncyová, Laitinen
Ostrava: Šulejová (15. Holubová) – Kahánková, Kiecková, Šuranyiová, Ursiniová, Matějová, Vicianová, Bořucká, Škopková, Vinklerová, Káčová, Voláková, Kalnayová, Nguyenová, Stankušová, Szczurová, Némethová
Branky a nahrávky: 4. Pastušková (Enenkelová), 4. Šponiarová (Klapitová), 5. Paloncyová (Ratajová), 10. Enenkelová (Laitinen), 15. Mandátová, 15. Enenkelová (Pastušková), 21. Enenkelová (Laitinen), 37. Sládečková (Laitinen), 46. Sládečková (Paloncyová), 54. Enenkelová (Šponiarová), 54. Kociánová (Léblová), 55. Laitinen (Ferenčíková), 57. Ferenčíková – 51. Kiecková. Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Jana Matulíková. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Diváci: 122. Střely na branku: 36:13.

Do utkání vkročily lépe soupeřky z Vítkovic. Ty otevřely během čtvrté minuty skóre, kdy se prosadila Andrea Pastušková. O pár vteřin později se nemýlila Michaela Šponiarová, kterou o dalších dvacet vteřin později doplnila Kamila Paloncyová. Vítkovicím stačila necelá minuta k tomu, aby vsítily tři branky. A to nebylo z první třetiny vše. V 10. minutě si našla výhodnou pozici Veronika Enenkelová. Ta byla také u šesté branky svého týmu. Před tím se však dostala k zakončení Petra Mandátová, čímž se zapsala mezi své spoluhráčky na listinu střelkyň.

Třiapadesát vteřin po vyhraném vhazování přidaly sedmou branku soupeřky z Vítkovic. A byla to opět Veronika Enenkelová, jejíž střela rozvlnila síťku za záda ostravské brankářky. Během druhé periody se toho moc nestalo - alespoň co se týče gólových situací. Na řadu přišla ještě jedna, a to z počátku 37. minuty, kdy po přihrávce Finky Laitinen mířila přesně Hana Sládečková.

Ovšem ve třetím dějství se opět rozjel brankostroj domácího týmu. Druhou trefu si připsala na své konto po přihrávce Paloncyové Hana Sládečková, která byla taktéž u osmého zásahu. Po tomto inkasovaném gólu přišla řada na FBC, kdy jedinou radost Ostravanek přinesla Romana Kiecková. Diváci viděli další čtyři branky, o které se postarala ve stejné minutě Veronika Enenkelová a Klára Kociánová.  V 55. minutě se dočkala také velmi aktivní Mirva Laitinen a třináctou trefu do ostravské klece přidala Denisa Ferenčíková.

Jakub Robenek: "Podali jsme špatný výkon. Více, než třináct inkasovaných branek mě ale mrzí fakt, že jsme nepředvedli nic směrem do útoku. Gratulujeme Vítkovicím k vítězství."
Jiří Velecký: "Jsem rád, že nám začínají vycházet některé situace, na kterých pracujeme. Dnes bylo o zápase rozhodnuto velmi brzy a tentokráte mě těší, že i naše střelecká efektivita se pozvedla."