Ženy v derby prohrály

neděle 19.2.2017 | VG

V každé třetině tři branky dostaly hráčky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve 20. kole extraligy. V městském derby podlehly Vítkovicím 2:9

20.kolo, 19.2.2017, 18:00
Vítkovice
9:2(3:1, 3:0, 3:1)
Vítkovice: Vávrová – Hložánková, Halfarová, Mandátová, Theimerová, Ďuríková – Z. Šponiarová, Pantělejevová, Kiecková – Ferenčíková, Husková, M.Šponiarová – K.Kociánová, Šupáková, Paloncyová – Ellilä, Martináková, Hanzlíková
FBC Ostrava: Holubová – Skácelová, Zuzaníková, Jurečková, Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Macková – Pastušková, Režnarová, Šuranyiová – Lichnová, Vrlíková, Šrotová – Šablaturová, Káčová, Kapcová.
Branky a nahrávky: 6.Martináková (Pantělejevová), 9.Madeleine Ellilä (M.Šponiarová), 19.Paloncyová (Šponiarová), 30.Kiecková, 31.Ferenčíková (Kociánová), 37.Ferenčíková (Halfarová), 44.Martináková (Kiecková), 48.M.Šponiarová (Madeleine Ellilä), 57.M.Šponiarová (Madeleine Ellilä) - 3.Kapcová (Pastušková), 42.Šuranyiová (Režnarová). Rozhodčí: Petřík, Podlesný. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 172. Střely na branku: . Průběh utkání: .