Vinohrady
4:5(0:1, 1:3, 3:1)
Vinohrady: Máčilová – Petřeková, Hyršlová, Schwarzová, Sladkovská, Tvrzníková, Reichová, Kotíková, Honzová, Strejcovská, Trunečková, Jiříčková, Valášková, Komorousová, Šádková
Ostrava: Holubová – Kahánková, Kiecková, Šuranyiová, Matějová, Viciánová, Bořucká, Sielecká, Lichnová, Režnarová, Vinklerová, Káčová, Voláková, Kalnayová, Nguyenová, Stankušová, Szczurová, Némethová
Branky a nahrávky: 30. Tvrzníková (Hyršlová), 50. Honzová, 52. Komorousová (Reichová), 56. Komorousová (Šádková) – 16. Šuranyiová (Káčová), 21. Kalnayová (Kiecková), 23. Káčová, 24. Káčová (Režnarová), 59. Režnarová. Rozhodčí: Jan Drška, Jiří Meisner. Vyloučení: 0:0. Diváci: 28. Střely na branku: 23:32.

Další utkání čekalo na ženský tým ostravského celku. Tentokrát se florbalistky FBC vydaly do hlavního města, kde je čekal souboj s Královskými Vinohrady. Na diváky čekala velmi vyrovnaná první třetina, ve které se ujala pouze jedna střela. Byla to akce v 16. minutě, kdy přihrávku Káčové využila Zuzana Šuranyiová. Do konce úvodních dvaceti minut se nic vážnějšího nestalo, a tak do šaten odcházely spokojenější hráčky Ostravy.

Druhá část hry byla o něco záživnější. Padly v ní celkem čtyři branky, z toho třikrát do sítě domácího celku. Už po devíti vteřinách totiž překonala brankářku Vinohrad Tereza Kalnayová a o zhruba dvě minuty později navyšovala Veronika Káčová. Právě tato hráčka byla také u čtvrté branky Ostravy, která padla o dalších 61 vteřin později. Jediný zásah SKV přidala v polovině utkání Aneta Tvrzníková.

Jenže třetí dějství se zcela otočilo. Góly padaly až v závěrečných deseti minutách, kdy druhou trefu domácích přidala Petra Honzová a dalšími dvěma brankami vyrovnala stav utkání mezi Vinohrady a Ostravou Tereza Komorousová. Ostravanky však neskládaly zbraně, neboť na konci 59. minutě zařídila vítězství FBC Markéta Režnarová.

Jakub Robenek: "Dvě třetiny perfektní výkon, v té třetí se na nás projevil průběh sezóny, nicméně klobouk dolů před holkami, jak se z toho dokázaly oklepat a nakonec vstřelit vítězný gól. Díky soupeři za pěkný zápas."

Magdaléna Kotíková: "Máme za sebou dnešní vítězství v tom, že když si budeme věřit, můžeme vyhrát. Další naše práce bude hlavně v mentálním tréninku."