Už dohráli i junioři

sobota 21.3.2015 | VG

Prodloužit semifinálovou sérii G2 ligy se juniorům FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nepovedlo. Po dvou prohrách venku ztratili i třetí duel, když doma podlehli FbŠ Bohemians 5:12. Semifinálovou sérii prohráli 0:3 na zápasy.

SF3, 21.3.2015, 17:00
5:12(SH ČPP Aréna Ostrava)
Bohemians

"Skončili jsme bohužel krutou porážkou," zalitoval trenér ostravské juniorky Tomáš Svačinka. "Prohráli jsme si to hlavně v hlavách." Jeho svěřenci nechali v první třetině třetího duelu soupeře odskočit do vedení 4:1, ve druhé dvacetiminutovce ostravští junioři inkasovali dokonce šestkrát. "Chtěli jsme do toho jít s čistou hlavou, ale nepodvedlo se," uznal Svačinka. Ostravští junioři se zvedli alespoň ve třetí třetině, kterou vyhráli 3:2. "Nemáme se za co stydět," poznamenal Svačinka. "Věděli jsme, že v semifinále můžeme jen překvapit. Dva zápasy jsme hráli s favoritem vyrovnanou partii. Série pro nás znamená zkušenost pro mladé hráče, která se zúročí," zhodnotil kouč ostravských juniorů celou sérii, která týmu uzavřela sezonu.