Sparta byla nad síly mužů

sobota 7.10.2017 | VG

Dvě vyrovnané třetiny odehráli florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava proti pražské Spartě. Na slušný výsledek to ovšem zdaleka nestačilo. V 7. kole Tipsport Superligy doma prohráli pětibrankovým rozdílem 3:8.

7.kolo, 7.10.2017, 17:00
3:8(1:2, 2:1, 0:5)
Sparta
FBC Ostrava: Laja – Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Kučera, Zbořil – Chvastek, Trulík, Klimscha – Hrabal, Eichner, Daniš – Šimíček, Mendrek, Sládek – Miške, Křiva, Moravčík – Čonka-Skyba.
Sparta: Beneš – Bartoš, Ježek, Čermák, Garčar, Marvánek, Veselý – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Jaroš, Svatoš, Krejča – Kareš, Špalek.
Branky a nahrávky: 16.Klimscha (Hrabal), 23.Mendrek (Kuczera), 38.Čonka-Skyba (Hrabal) - 8.Svatoš (Zouzal), 19.Kareš (Ujhelyi), 29.Svatoš (Ježek), 41.Zouzal, 50.Ujhelyi (Marvánek), 53.Jaroš (Svatoš), 59.Košir (Ujhelyi), 60.Ujhelyi (Marvánek). Rozhodčí: Gavlasm, Mikula. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 108.