Ženy zdolaly Panterky až v prodloužení

pátek 15.9.2017 | VG

Ziskem dvou bodů za výhru 6:5 v prodloužení nad Panthers Praha načaly hráčky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nový ročník extraligy. Trenér Jakub Robenek však spokojený nebyl, spíše naopak.

1.kolo, 15.9.2017, 18:00
6:5p(1:1, 2:1, 2:3, 1:0)
Panthers Praha
FBC Ostrava: Lišková – Vavrečková, Rybičková, Kotzurová, Jurečková, Kajfoszová, Grossová, Zuzaníková – Vrlíková, Šuranyiová, Nela Škopková – Káčová, Režnarová, K. Hudáková – Šromotová, P. Hudáková, Greiplová.
Panthers Praha: Horňáková (– Vranová, Klvaňová, Kučerová, Šusterová, Pitterlingová – Raková, Škvorová, Lamková – Slaná, Hubáčková, Jelínková – Zittová, Miklíková, Lochmannová.
Branky a nahrávky: 10.Šromotová, 21.Vrlíková, 26.Vrlíková, 56.Vrlíková, 56.K.Hudáková, 61.P.Hudáková - 20.Zittová, 40.Lamková, 42.Slaná, 43.Zittová, 57.Zittová. Rozhodčí: Mik, Petřík. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 89.