Královské Vinohrady poraženy

neděle 24.9.2017 | VG

Na kontě vstřelených branek čtrnáct, na kontě inkasovaných nula. Povedený zápas mají za sebou florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Ve 3. kole extraligy zvítězily v Praze jednoznačně 14:0 na hřišti Královských Vinohrad.

3.kolo, 24.9.2017, 16:00
SKV
0:14(0:4, 0:3, 0:7)
SKV: Kuchyňková (41.Vyrobíková) – F. Kutnarová – Nechvátalová, Žižková, Bursová – Bartošová, A. Kutnarová, Zelníčková – Kylarová, Šádková, Dunstová – Vavřinová, Tvrzníková, Budská.
FBC Ostrava: Tomšová – Rybičková, Kotzurová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Pastušková – Nela Škopková, Šromotová, Režnarová – Káčová, Kapcová, K. Hudáková – P. Hudáková.
Branky a nahrávky: 3.Káčová (P.Hudáková), 3.Šuranyiová (Škopková), 17.Škopková (Vrlíková), 20.Pastušková (Kapcová), 31.Kapcová, 33,Vrlíková (Režnarová), 39.Kajfoszová (Pastušková), 41.Kapcová (Rybičková), 47.Vrlíková (Režnarová), 50.Škopková (Vrlíková), 50.P.Hudáková (Jurečková), 51.Šromotová, 56.Káčová (Jurečková), 60.Jurečková (K.Hudáková). Rozhodčí: Kostinek, Reichelt;. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 36.