Junioři prohráli až v prodloužení

sobota 25.10.2014 | VG

V městském derby proti Vítkovicím předvedli junioři celku FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 7. kole G2 ligy výkon, za který se nemusí vůbec stydět. A byť prohráli 6:7 v prodloužení, zastoužili si od trenéra Tomáše Svačinky slova chvály.

7.kolo, 25.10.2014, 17:00
6:7p(SH ČPP Aréna Ostrava)
Vítkovice

"Kdyby mi někdo řekl před zápasem, že budeme brát minimálně bod, nevěřil bych mu," konstatoval Tomáš Svačinka. "Musím poděkovat svým klukům, že odvedli maximum v té sestavě, ve které hráli."
A to neměl tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ani daleko k výhře. Vyrovnávací branka Vítkovic na 6:6 totiž padla pouze jedenáct vteřin před koncem třetí třetiny, kdy hosté hráli v power play. "Nevyhrálo lepší mužstvo, ale šťastnější. Celý zápas jsme měli pod kontrolou, nebýt individuálních chyb, brali jsme tři body," zalitoval Svačinka.