Junioři uspěli v přestřelce

neděle 17.11.2013 | VG

Zatímco muži nedokázali v derby s Vítkovicemi vstřelit ani jedinou branku, junioři FBC ČPP Software Ostrava proti stejnému soupeři skórovali dvanáctkrát

11.kolo, 17.11.2013, 17:00
12:8(SH ČPP Aréna Ostrava)
Vítkovice

V divoké přestřelce diky tomu zvítězili 12:8. "Kluci možná pobavili diváky, ale trenéry určitě ne," konstatoval kouč juniorky FBC ČPP Software Ostrava Petr Koutný. V první třetině padlo pět branek, Koutného svěřenci po ní prohrávali 2:3. Ve druhé části ale strhli vedení na svoji stranu a bylo to pořádně divokých dvacet minut. Oba týmy v nich nastřílely celkem čtrnáct gólů, junioři FBC ČPP Software Ostrava jich dali devět a vytvořili si tak klíčový náskok, který potvrdili ještě jednou brankou z poslední dvacetiminutovky. "Chce to hrát odpovědně, dodržovat pokyny. Sice jsme vyhráli, ale ke spokojenosti měli trenéři daleko," dodal Koutný.