Muži si v poháru zastříleli

čtvrtek 9.11.2017 | VG

Jednoznačným vítězstvím skončilo druhé utkání florbalistů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v osmifinálové skupině Poháru České pojišťovny - tým FBC Letka Ostrava rozstříleli 12:1.

OF2, 9.11.2017, 20:30
Letka
1:12(0:3, 0:4, 1:5)
Letka: Fučík - Hubl, Toman, Nekula, Kopp, Ondruch, Kahánek, Hrabáček, Bregin, Stejskal, Jurák, Hensler, Hybner, Holuscha, Obrusník, Krupa, Lipovčan, Pavlík, Wollný, Mrázek.
FBC Ostrava: Laja (43.Kolajta) - Šindler, Chvastek, Trulík, Hromádka, Lipový, Klimscha, Šebesta, Hrabal, Eichner, Daniš, Sládek, Mendrek, Kuczera, Miške, Křiva, Moravčík, Čonka-Skyba, Zbořil.
Branky a nahrávky: 43.Pavlík (Mrázek) - 3.Mendrek (Sládek), 5.Eichner (Kuczera), 12.Eichner (Moravčík), 21.Klimscha (Daniš), 23.Eichner (Kuczera), 33.Mendrek (Eichner), 34.Hrabal (Daniš), 44.Kuczera (Eichner), 51.Trulík (Sládek), 54.Sládek (Mendrek), 56.Mendrek (Eichner), 58.Křiva (Trulík). Rozhodčí: Sladký, Vybíhal. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85.