Muži vezou ze Sparty bod

sobota 6.1.2018 | VG

I když už prohrávali 2:5 a 4:7, dokázali florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vybojovat v 19. kole Tipsport Superligy na hřišti pražské Sparty bod, když domácímu celku podlehli 7:8 až v prodloužení.

19.kolo, 6.1.2018, 19:15
Sparta
8:7p(2:1, 3:3, 2:3, 1:0)
Sparta: Beneš – Ježek, Bartoš, Čermák, Garčar, Marvánek, Zeman, Kalaš, Koščo – Kozdera, Ujhelyi, Zouzal – Košir, Jaroš, Svatoš – Kareš, Krejča, Časar – Pruner.
FBC Ostrava: Laja – Hromádka, Lipový, Šebesta, Jurdzin – Trulík, Hrabal, Eichner – Šimíček, Daniš, Mendrek – Miške, Křiva, Moravčík – Šindler, Čonka-Skyba, Klimscha.
Branky a nahrávky: 8.Pruner (Ujhelyi), 14.Kareš (Svatoš), 26.Kareš (Garčar), 29.Zouzal (Čermák), 31.Kareš (Svatoš), 42.Kareš (Svatoš), 44.Košir (Ježek), 62.Košir (Garčar) - 19.Hrabal (Šebesta), 24.Eichner (Šimíček), 33.Hrabal (Moravčík), 37.Mendrek (Daniš), 48.Šimíček (Hrabal), 51.Klimscha (Mendrek), 57.Čonka-Skyba (Daniš). Rozhodčí: Pangerl, Šedivý. Vyloučení: 2:1 navíc Krejča (SPA) 10.minut. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 171. Střely na branku: . Průběh utkání: .