V tomto kole se juniorky BONUSIE střetly s Olomoucí

7.kolo, 26.10.2013, 09:30
3:3(SC Dubina Ostrava)
Olomouc
Ostrava: ulejová, Bobovičová, Mrázová, Arendacká, Krečmerová, Stankušová, Lichnová, Chlupová, Paloncyová, Kapcová, Káčová, Kadlecová, Veselá, Boberová, Václavíková, Šuranyiová, Býmová.
Branky a nahrávky: : 4. Káčová (Bobovičová), 28. Chlupová, 29. Paloncyová - 9. Suchánková (Reimerová K.), 40. Reimerová T. (Pantělejevová), 44. Reimerová K. (Podešvová. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Zápas s Olomoucí, začal z obou stran velice opatrně. Hráčky BONUSIE jasně ukazovaly, že chtějí tento zápas vyhrát a v čase 4:11 se trefila Káčová, která poprvé upravila skóre  na 1:0. Opět to byla hra nahoru a dolů. Vyrovnání přišlo za necelých 5 minut, kdy se trefila hráčka Olomouce Suchánková. Další góly jsme už v této třetině neviděli. Druhá třetina začala stejně opatrně jako první a tak se na góly čekalo až do 13:41, kdy Chlupová oběhla všechny protihráčky a zakončila svou akcí gólem. Za pouhé 4 sekundy už vedly hráčky BONUSIE o 2 góly, když se k míčku dostala Paloncyová, která se dobře zorientovala před hostující golmankou a dopravila míček za brankovou čáru. Hráčky Ostravy tyto góly nabudily a pohlídaly si konec 2.třetiny. Do 3.třetiny hráčky BONUSIE vlétly a zvyšovaly svůj tlak z 2.třetiny. Bohužel v čase 39:51 neuhlídaly Reimerovou Terezu, která tak snížila na rozdíl jediné branky. Olomoucké hráčky tento gól probudil a snažily se o vyrovnání. Jenomže v čase 48:50 byla vyloučená hráčka BONUSIE Křečmerová a hráčky Olomouce si zahrály první přesilovku, kterou hned po 8 sekundách využily a srovnaly skóre. Tímto určily, že si hráčky Ostravy berou pouze 1 bod do tabulky. (Jako jediný tým, sebral Olomouci body).