Svačinka:" Zásadní chyby v první třetině nás stály derby"

pondělí 1.2.2016 | Michal Chadim

Dvacáté kolo G2 ligy juniorů mělo na programu šest zápasů a mimo jiné i odvetné ostravské derby, ve kterém i po druhé zvítězili hráči Vítkovic.

Svačinka:

20.kolo, 31.1.2016, 18:00
5:8(2:4, 1:1, 2:3)
Vítkovice
FBC Ostrava: Buroň (Jakš) - Chodura, Kuczera, L.Svačinka, Hudec, Šimčík, Übelauer, Blahut, Sotorník, Sládek, Kubíček, Martiniak, Řezník, Ondračka, Kubiczek, Macháček, Jakš, Šindler, Kocur, Homola
Vítkovice: Gurkovský (Blakala) - Ulman, Besta, Šomodi, Friedel, Gattnar, Krejčíř, Němec, Lukáč, Šincl, Děček, Kopelec, David, Kostolány, Hurajt, Riger, Jurdzin, Pudich
branky: 6. Michal Sládek, 17. Igor Macháček, 36. Lukáš Svačinka, 52. Matyáš Šindler, 53. Igor Macháček - 8. Štěpán Kostolány, 11. Štěpán Kostolány, 13. Adam Pudich, 14. Jiří Šincl, 32. Patrik David, 50. Martin Ulman, 54. Patrik David, 60. Patrik David; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Daniel Buroň 7 - Petr Gurkovský 15; po třetinách: 2:4, 1:1, 2:3;