Vysoká výhra nad Vsetínem

neděle 27.10.2013 | Bohuslava Veselá

Druhý zápas s posledním týmem v tabulce nasvědčoval, že to bude pro BONUSII lehký zápas.

7.kolo, 26.10.2013, 12:30
Vsetín
1:11(SC Dubina Ostrava)
Vsetín: Šimková, Seevaldová, Cholastová, Blahotová, Rafajová, Kowalowská, Jakubkovičová, Doležálová, Blažková
Ostrava: Šulejová, Bobovičová, Mrázová, Arendacká, Krečmerová, Stankušová, Lichnová, Chlupová, Paloncyová, Kapcová, Káčová, Kadlecová, Veselá, Boberová, Václavíková, Šuranyiová, Býmová.
Branky a nahrávky: 41. Seevaldová (Blahotová) - 1. Paloncyová, 5. Šuranyiová, 14. Kapcová (Káčová), 20. Paloncyiová (Káčová), 22. Kapcová, 22. Paloncyiová (Kapcová), 25. Kapcová (Káčová), 26. Káčová (Kapcová), 37. Kapcová (Stankušová), 39. Káčová, 39. Býmová (Václavíková). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Už v první minutě 1.třetiny se prosadila Chlupová, když prošla nikým nebráněna až k brance Vsetína. Ostavanky hrály svou hru, v čase 5:18 poskakoval míček před golmankou Vsetína o dorážku se postarala Šuranyiová. Před ohlášením sirény, která ukončovala 1.třetinu se prosadila Kapcová. Ve druhé třetině se rostřílely a zvýšily skóre na 5:0. O góly se postaraly Paloncyová 2, Kapcová 2, Káčová. Do třetí třetiny vstoupily hráčky BONUSIE, úplně bez chuti, jako kdyby se jim nechtělo bojovat o 3 body. Jenomže to v čase 47:15 opět skórovala Kapcová, a o minutu později Káčová a po ní hned  Býmová. To už na tabuli svítil výsledek 0:11 pro Ostravu. Útěchou pro hráčky Vsetína, které na konci 3. třetiny vsítily aspoň jednu branku, o kterou se postarala Seevaldová a tím připravila golmanku Šulejovou o čisté konto.