Zápasy » Moravskoslezská liga elévů 2017/2018

kolodatumdomácíhosté třetiny/stadion 
1. sobota 30.9. Vítkovice FBC Ostrava 18:24 SH ČPP Aréna Ostrava
2. sobota 30.9. FBC Ostrava Horní Suchá 33:15 SH ČPP Aréna Ostrava
3. sobota 30.9. FBC Ostrava Slovan Havířov 28:6 SH ČPP Aréna Ostrava
4. sobota 30.9. Petrovice FBC Ostrava 6:30 SH ČPP Aréna Ostrava
5. sobota 4.11. Opava FBC Ostrava 14:12 SH SOŠ Dopravní Ostrava
6. sobota 4.11. FBC Ostrava FBC Krnov 25:8 SH SOŠ Dopravní Ostrava
7. sobota 4.11. FBC Ostrava MVIL Ostrava 12:14 SH SOŠ Dopravní Ostrava
8. sobota 4.11. Tigers Poruba FBC Ostrava 23:11 SH SOŠ Dopravní Ostrava
9. sobota 25.11. Rožnov p/R FBC Ostrava 24:11 SH Odry
10. sobota 25.11. Frýdek-Místek FBC Ostrava 17:22 SH Odry
11. sobota 25.11. FBC Ostrava Tigers Poruba 15:11 SH Odry
12. sobota 25.11. FBC Ostrava FBC H. Životice 27:6 SH Odry
13. neděle 10.12. FBC Ostrava Český Těšín 18:12 SH ZŠ Bystřice nad Olší
14. neděle 10.12. Havířov FBC Ostrava 16:14 SH ZŠ Bystřice nad Olší
15. neděle 10.12. Paskov FBC Ostrava 12:16 SH ZŠ Bystřice nad Olší
16. neděle 10.12. FBC Ostrava Jablunkov 17:8 SH ZŠ Bystřice nad Olší
17. sobota 6.1. FBC Ostrava Horní Suchá 15:18 SH ČPP Aréna Ostrava
18. sobota 6.1. FBC Ostrava Bílovec 10:13 SH ČPP Aréna Ostrava
19. sobota 6.1. Frýdek-Místek FBC Ostrava 5:17 SH ČPP Aréna Ostrava
20. sobota 6.1. FBC Ostrava FBC Ostrava 8:5 SH ČPP Aréna Ostrava
21. neděle 21.1. FBC Ostrava Vítkovice 11:21 SC Dubina Ostrava
22. neděle 21.1. FBC Krnov FBC Ostrava 6:31 SC Dubina Ostrava
23. neděle 21.1. Karviná FBC Ostrava 14:13 SC Dubina Ostrava
24. neděle 21.1. FBC Ostrava Domaslavice 24:10 SC Dubina Ostrava
25. neděle 4.2. Havířov FBC Ostrava 10:24 SH Horní Suchá
26. neděle 4.2. FBC Ostrava Letka 11:21 SH Horní Suchá
27. neděle 4.2. Škorpioni FBC Ostrava 22:18 SH Horní Suchá
28. neděle 4.2. FBC Ostrava Vítkovice 12:32 SH Horní Suchá
29. sobota 3.3. Rožnov p/R FBC Ostrava 8:36 SH SOŠ Dopravní Ostrava
30. sobota 3.3. FBC Ostrava Petrovice 34:6 SH SOŠ Dopravní Ostrava
31. sobota 3.3. Paskov FBC Ostrava 14:33 SH SOŠ Dopravní Ostrava
32. sobota 3.3. FBC Ostrava Kopřivnice 24:19 SH SOŠ Dopravní Ostrava
33. neděle 25.3. Bílovec FBC Ostrava 17:20 SH ZŠ Komenského Bílovec
34. neděle 25.3. FBC Ostrava MVIL Ostrava 41:10 SH ZŠ Komenského Bílovec
35. neděle 25.3. FBC Ostrava Slovan Havířov 33:8 SH ZŠ Komenského Bílovec
36. neděle 25.3. Jablunkov FBC Ostrava 15:21 SH ZŠ Komenského Bílovec
37. neděle 22.4. SFK Havířov FBC Ostrava 11:16 SH ZŠ Bolatice
38. neděle 22.4. FBC Ostrava Škorpioni 24:9 SH ZŠ Bolatice
39. neděle 22.4. Letka FBC Ostrava 15:14 SH ZŠ Bolatice
40. neděle 22.4. FBC Ostrava Karviná 20:12 SH ZŠ Bolatice
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři