Zápasy » KB liga juniorů 2017/2018

kolodatumdomácíhosté třetiny/stadion 
1. sobota 16.9. Otrokovice FBC Ostrava 3:8 SH Štěrkoviště Otrokovice
2. neděle 17.9. FBC Ostrava Olomouc 9:3 SH ČPP Aréna Ostrava
4. středa 27.9. FBC Ostrava Vítkovice 9:3 SH ČPP Aréna Ostrava
3. čtvrtek 28.9. Havířov FBC Ostrava 3:4 MSH Havířov
5. neděle 1.10. Brno FBC Ostrava 4:5sn SH SportPoint Brno
1. sobota 14.10. Střešovice FBC Ostrava 13:8 SH STODOLA Aréna Střešovice Praha
2. neděle 15.10. Liberec FBC Ostrava 4:8 HMS Liberec
3. sobota 28.10. FBC Ostrava Sparta 5:7 SH ČPP Aréna Ostrava
4. neděle 29.10. FBC Ostrava Florbal Ústí 4:5 SH ČPP Aréna Ostrava
5. sobota 11.11. BLACK ANGELS FBC Ostrava 6:7 SH Čakovice
6. neděle 12.11. Chodov FBC Ostrava 6:2 SH Jižní Město Praha
8. sobota 25.11. FBC Ostrava Sokol Brno 6:4 SH ČPP Aréna Ostrava
9. neděle 26.11. FBC Ostrava Hradec Králové 13:4 SH ČPP Aréna Ostrava
10. sobota 9.12. Vítkovice FBC Ostrava 14:5 SC Dubina Ostrava
11. neděle 10.12. Sokol Brno FBC Ostrava 4:13 SH VUT CESA Brno 1
7. pátek 15.12. Bohemians FBC Ostrava 7:9 SH ČPP Aréna Ostrava
12. sobota 16.12. FBC Ostrava Bohemians 1:8 SH ČPP Aréna Ostrava
14. neděle 7.1. FBC Ostrava Liberec 8:4 SH ČPP Aréna Ostrava
13. středa 24.1. FBC Ostrava Střešovice 7:6 SH ČPP Aréna Ostrava
15. sobota 27.1. Sparta FBC Ostrava 4:9 SH Aréna Sparta Praha
16. neděle 28.1. Florbal Ústí FBC Ostrava 6:5sn SC SLUNETA Ústí nad Labem
17. sobota 10.2. FBC Ostrava BLACK ANGELS 2:5 SH ČPP Aréna Ostrava
18. neděle 11.2. FBC Ostrava Chodov 10:6 SH ČPP Aréna Ostrava
19. sobota 24.2. FBC Ostrava Brno 17:4 SH ČPP Aréna Ostrava
20. neděle 25.2. Hradec Králové FBC Ostrava 9:15 SH Třebeš Hradec Králové
PRE1 sobota 3.3. Vítkovice FBC Ostrava 13:1 SC Dubina Ostrava
PRE2 neděle 4.3. FBC Ostrava Vítkovice 9:8p SH ČPP Aréna Ostrava
PRE3 středa 7.3. Vítkovice FBC Ostrava 9:4 SC Dubina Ostrava
OF1 sobota 10.3. FBC Ostrava Brno 5:3 SH ČPP Aréna Ostrava
OF2 neděle 11.3. Brno FBC Ostrava 3:4 SH SportPoint Brno
CF1 sobota 17.3. Střešovice FBC Ostrava 6:8sn SH Unihoc Arena Praha
CF2 neděle 18.3. FBC Ostrava Střešovice 5:7 SH ČPP Aréna Ostrava
CFB1 sobota 24.3. FBC Ostrava FBC Plzeň 11:5 SH ČPP Aréna Ostrava
CFB2 neděle 25.3. FBC Ostrava FBC Plzeň 8:11 SH ČPP Aréna Ostrava
CFB3 středa 28.3. FBC Plzeň FBC Ostrava 2:8 MSH Lokomotiva Plzeň II
OP1 pátek 30.3. FBC Ostrava Pardubice 4:1 SH ČPP Aréna Ostrava
OP2 pondělí 2.4. Pardubice FBC Ostrava 7:8p SH Dašická Pardubice
SFB1 sobota 7.4. Chodov FBC Ostrava 6:7 SH Jižní Město Praha
SFB2 neděle 8.4. FBC Ostrava Chodov 9:5 SH ČPP Aréna Ostrava
FB1 sobota 14.4. Střešovice FBC Ostrava 8:15 SH STODOLA Aréna Střešovice Praha
FB2 neděle 15.4. FBC Ostrava Střešovice 3:7 SH ČPP Aréna Ostrava
FB3 neděle 22.4. Střešovice FBC Ostrava 7:5 SH STODOLA Aréna Střešovice Praha
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři