Zápasy » Fortuna Extraliga - 2010/11

kolodatumdomácíhosté třetiny/stadion 
1. neděle 19.9. Liberec FBC Ostrava 1:4 (0:1,0:2,1:1)
2. neděle 26.9. FBC Ostrava Sparta 9:4 (3:2,1:1,5:1)
3. sobota 2.10. SSK Future FBC Ostrava 9:8 (3:2,3:3,3:3)
4. neděle 10.10. Brno FBC Ostrava 6:7 (1:2,2:3,3:2)
5. neděle 17.10. FBC Ostrava Kladno 3:5 (1:1,0:2,2:2)
6. neděle 24.10. Bohemians FBC Ostrava 6:8 (2:3,2:2,2:3)
7. čtvrtek 28.10. Pardubice FBC Ostrava 4:10 (1:5,1:2,2:3)
8. neděle 31.10. Střešovice FBC Ostrava 7:8p (4:1,2:2,1:4 - 0:1)
9. úterý 9.11. FBC Ostrava Vítkovice 6:5 (1:0,3:3,2:2)
10. neděle 14.11. FBC Ostrava Chodov 8:4 (2:2,5:0,1:2)
11. středa 17.11. FBC Ostrava Pardubice 7:3 (0:1,5:0,2:2)
12. neděle 21.11. Ml. Boleslav FBC Ostrava 7:5 (0:0,3:5,4:0)
13. neděle 19.12. Liberec FBC Ostrava 8:5 (0:2,5:3,3:0)
14. pátek 7.1. Sparta FBC Ostrava 1:8 (0:1,0:3,1:4)
15. neděle 16.1. FBC Ostrava SSK Future 11:4 (5:1,3:1,3:2)
16. neděle 23.1. Kladno FBC Ostrava 3:4p (0:1,3:1,0:1 - 0:1)
17. středa 26.1. Vítkovice FBC Ostrava 2:6 (1:5,0:0,1:1)
18. neděle 30.1. FBC Ostrava Brno 7:4 (1:0,2:3,4:1)
play-off pátek 4.2. Liberec FBC Ostrava 0:0
19. pátek 18.2. FBC Ostrava Bohemians 12:4 (2:2,3:1,7:1)
20. pondělí 21.2. Střešovice FBC Ostrava 2:3 (2:2,0:1,0:0)
21. sobota 26.2. Chodov FBC Ostrava 7:6 (2:0,1:2,4:4)
22. neděle 6.3. FBC Ostrava Ml. Boleslav 8:6 (2:1,5:3,1:2)
play-off sobota 12.3. FBC Ostrava Liberec 9:8
play-off sobota 19.3. Liberec FBC Ostrava 8:10
play-off sobota 26.3. FBC Ostrava Vítkovice 10:2
play-off neděle 27.3. FBC Ostrava Vítkovice 3:5
play-off sobota 2.4. Vítkovice FBC Ostrava 5:2
play-off neděle 3.4. Vítkovice FBC Ostrava 4:5 (1:2,1:2,2:1)
play-off středa 6.4. FBC Ostrava Liberec 4:3 (1:1,2:2,1:0)
play-off sobota 9.4. Střešovice FBC Ostrava 2:3p (1:2,0:0,1:0 - 0:1)
play-off neděle 10.4. Střešovice FBC Ostrava 9:7 (1:4,1:1,7:2)
play-off sobota 16.4. FBC Ostrava Střešovice 6:4 (2:1,2:2,2:1)
play-off neděle 17.4. FBC Ostrava Střešovice 5:6p (1:0,4:2,0:3 - 0:1)
play-off úterý 19.4. Střešovice FBC Ostrava 9:8p (0:3,2:3,6:2 - 1:0)
Czech Open pondělí 1.8. SKV FBC Ostrava 2:3
Czech Open čtvrtek 11.8. Ml. Boleslav FBC Ostrava 2:6
Czech Open pátek 12.8. FBC Ostrava AIK IBF 7:3
Czech Open pátek 12.8. FBC Ostrava Střešovice 0:4
Czech Open pátek 12.8. Pixbo W FBC Ostrava 5:2
Czech Open sobota 13.8. Vítkovice FBC Ostrava 3:2
příprava čtvrtek 18.8. Grünenmatt FBC Ostrava 4:4
příprava čtvrtek 8.9. FBC Ostrava Havířov 6:5
 
Copyright © 2017 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři