Zápasy » Moravskoslezská liga elévů 2017/2018

kolodatumdomácíhosté třetiny/stadion 
1. sobota 30.9. Vítkovice FBC Ostrava 18:24 SH ČPP Aréna Ostrava
2. sobota 30.9. FBC Ostrava Horní Suchá 33:15 SH ČPP Aréna Ostrava
3. sobota 30.9. FBC Ostrava Slovan Havířov 28:6 SH ČPP Aréna Ostrava
4. sobota 30.9. Petrovice FBC Ostrava 6:30 SH ČPP Aréna Ostrava
5. sobota 4.11. Opava FBC Ostrava 08:30 SH SOŠ Dopravní Ostrava
6. sobota 4.11. FBC Ostrava FBC Krnov 10:00 SH SOŠ Dopravní Ostrava
7. sobota 4.11. FBC Ostrava MVIL Ostrava 11:00 SH SOŠ Dopravní Ostrava
8. sobota 4.11. Tigers Poruba FBC Ostrava 12:00 SH SOŠ Dopravní Ostrava
9. sobota 25.11. Rožnov p/R FBC Ostrava   Horní Životice
10. sobota 25.11. Frýdek-Místek FBC Ostrava   Horní Životice
11. sobota 25.11. FBC Ostrava Tigers Poruba   Horní Životice
12. sobota 25.11. FBC Ostrava FBC H. Životice   Horní Životice
13. neděle 10.12. FBC Ostrava Český Těšín   Jablunkov
14. neděle 10.12. Havířov FBC Ostrava   Jablunkov
15. neděle 10.12. Paskov FBC Ostrava   Jablunkov
16. neděle 10.12. FBC Ostrava Jablunkov   Jablunkov
17. sobota 6.1. FBC Ostrava Horní Suchá   ČPP aréna Ostrava
18. sobota 6.1. Frýdek-Místek FBC Ostrava   ČPP aréna Ostrava
19. sobota 6.1. FBC Ostrava Bílovec   ČPP aréna Ostrava
20. sobota 6.1. Petrovice FBC Ostrava   ČPP aréna Ostrava
21. neděle 21.1. FBC Ostrava Vítkovice   Ostrava
22. neděle 21.1. FBC Krnov FBC Ostrava   Ostrava
23. neděle 21.1. Karviná FBC Ostrava   Ostrava
24. neděle 21.1. FBC Ostrava Domaslavice   Ostrava
25. neděle 4.2. Havířov FBC Ostrava   Ostrava
26. neděle 4.2. FBC Ostrava Letka   Ostrava
27. neděle 4.2. Škorpioni FBC Ostrava   Ostrava
28. neděle 4.2. FBC Ostrava Vítkovice   Ostrava
29. sobota 3.3. Rožnov p/R FBC Ostrava   Paskov
30. sobota 3.3. FBC Ostrava Petrovice   Paskov
31. sobota 3.3. Paskov FBC Ostrava   Paskov
32. sobota 3.3. FBC Ostrava Kopřivnice   Paskov
33. neděle 25.3. Bílovec FBC Ostrava   Bílovec
34. neděle 25.3. FBC Ostrava MVIL Ostrava   Bílovec
35. neděle 25.3. FBC Ostrava Slovan Havířov   Bílovec
36. neděle 25.3. Jablunkov FBC Ostrava   Bílovec
37. neděle 22.4. SFK Havířov FBC Ostrava   Ostrava
38. neděle 22.4. FBC Ostrava Škorpioni   Ostrava
39. neděle 22.4. Letka FBC Ostrava   Ostrava
40. neděle 22.4. FBC Ostrava Karviná   Ostrava
 
Copyright © 2017 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři