Zápasy » 1. florbalová liga mužů - 2004/2005

kolodatumdomácíhosté třetiny/stadion 
1. neděle 19.9. FBC Ostrava Frýdek-Místek 13:1 (1:0, 4:0, 8:1)
2. sobota 25.9. FBC Ostrava SSK Future 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
3. neděle 26.9. FBC Ostrava Brno 8:7p (3:1, 2:2, 2:4 - 1:0)
4. středa 6.10. Vítkovice FBC Ostrava 4:5 (0:3, 3:0, 1:2)
5. sobota 23.10. Střešovice FBC Ostrava 2:3p (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)
6. neděle 24.10. Sparta FBC Ostrava 2:6 (1:1, 0:1, 1:4)
7. čtvrtek 28.10. Havířov FBC Ostrava 2:6 (1:1, 1:2, 0:3)
8. sobota 6.11. FBC Ostrava Bohemians 9:3 (3:0, 1:2, 5:1)
9. neděle 7.11. FBC Ostrava Chodov 6:5 (2:2, 2:2, 2:1)
10. sobota 20.11. FBC Ostrava Ml. Boleslav 8:4 (5:2, 2:1, 1:1)
11. neděle 21.11. FBC Ostrava Liberec 10:6 (2:2, 2:2, 6:2)
12. sobota 4.12. SSK Future FBC Ostrava 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
13. neděle 5.12. Brno FBC Ostrava 4:4 (0:1, 2:0, 2:3)
14. úterý 14.12. Frýdek-Místek FBC Ostrava 5:14 (1:5, 2:4, 2:5)
15. středa 12.1. FBC Ostrava Vítkovice 5:6 (2:1, 0:3, 3:2)
16. středa 19.1. FBC Ostrava Havířov 7:4 (1:1, 3:1, 3:2)
17. sobota 22.1. FBC Ostrava Střešovice 4:5p (2:0, 1:3, 1:1 - 0:1)
18. neděle 23.1. FBC Ostrava Sparta 11:4 (4:3, 2:1, 5:0)
19. sobota 5.2. Bohemians FBC Ostrava 3:13 (0:2, 1:6, 2:5)
20. neděle 6.2. Chodov FBC Ostrava 7:8p (2:2, 3:3, 2:2 - 0:1)
21. sobota 19.2. Ml. Boleslav FBC Ostrava 8:7p (2:3, 2:2, 3:2 - 1:0)
22. neděle 20.2. Liberec FBC Ostrava 2:6 (1:4, 1:1, 0:1)
ČF1 sobota 26.2. FBC Ostrava Bohemians 6:3 (1:2, 2:0, 3:1)
ČF2 neděle 27.2. FBC Ostrava Bohemians 8:2 (4:1, 1:0, 3:1)
ČF3 sobota 5.3. Bohemians FBC Ostrava 2:5 (0:1, 1:2, 0:2)
SF1 pátek 11.3. FBC Ostrava Vítkovice 4:3 (0:2, 3:0, 1:1)
SF2 neděle 13.3. FBC Ostrava Vítkovice 3:2sn (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
SF3 pátek 18.3. Vítkovice FBC Ostrava 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
F1 sobota 2.4. Střešovice FBC Ostrava 4:7 (0:4, 1:1, 3:2)
F2 neděle 3.4. Střešovice FBC Ostrava 7:2 (3:1, 1:1, 3:0)
F3 sobota 9.4. FBC Ostrava Střešovice 4:5 (3:2, 0:1, 1:2)
F4 neděle 10.4. FBC Ostrava Střešovice 3:4p (2:1, 0:0, 1:2 - 0:1)
turnaj sobota 11.6. Hrabová FBC Ostrava 3:2
turnaj sobota 11.6. FBC Ostrava Kučera Team 2:1
turnaj sobota 11.6. FBC Ostrava IBK Ostrava 6:2
turnaj neděle 12.6. FBC Ostrava Bohumín 7:1
turnaj neděle 12.6. FBC Ostrava Brno 4:1
turnaj neděle 12.6. FBC Ostrava Vítkovice 4:8
příprava středa 10.8. Ml. Boleslav FBC Ostrava 0:0
příprava čtvrtek 11.8. FBK Jičín FBC Ostrava 1:11 (1:4, 0:2, 0:5)
příprava pondělí 15.8. Pardubice FBC Ostrava 0:0
turnaj čtvrtek 18.8. Röke IBK FBC Ostrava 0:0
turnaj čtvrtek 18.8. FBC Ostrava SV Wiler-E 0:0
příprava pátek 19.8. Bohemians FBC Ostrava 0:0
turnaj pátek 19.8. AIK IBF FBC Ostrava 0:0
příprava pátek 26.8. FBC Ostrava Vítkovice 0:0
 
Copyright © 2017 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři