Zápasy » Fortuna Extraliga - 2005/06

kolodatumdomácíhosté třetiny/stadion 
1. sobota 17.9. FBC Ostrava Liberec 4:3 (1:1, 2:1,1:1)
2. sobota 24.9. Bohemians FBC Ostrava 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
3. sobota 1.10. FBC Ostrava Střešovice 3:9 (1:2,1:0,1:7)
4. úterý 4.10. TJ S.G. Komín FBC Ostrava 1:9 (0:7, 0:1,1:1)
5. neděle 9.10. FBC Třinec FBC Ostrava 3:6 (0:0,1:4, 2:2)
6. středa 12.10. FBC Ostrava Vítkovice 3:8 (1:2, 0:4, 2:2)
7. sobota 15.10. FBC Ostrava Ml. Boleslav 8:4 (2:2, 3:2, 3:0)
8. sobota 22.10. FBC Ostrava Brno 4:3p (1:0,1:2,1:1 - 1:0)
9. sobota 5.11. SSK Future FBC Ostrava 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
10. sobota 12.11. FBC Ostrava Pardubice 8:5 (2:1, 0:4, 6:0)
11. sobota 26.11. Chodov FBC Ostrava 8:4 (1:1, 3:3, 4:0 )
12. středa 30.11. Vítkovice FBC Ostrava 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
13. sobota 3.12. Liberec FBC Ostrava 3:4 (1:2, 0:0, 2:2)
14. středa 7.12. Havířov FBC Ostrava 2:6 (1:2, 2:1, 1:2)
15. sobota 10.12. FBC Ostrava Bohemians 5:4p (0:1, 2:1, 2:2 - 1:0)
16. neděle 18.12. Střešovice FBC Ostrava 4:3p (1:0, 0:1, 2:2 - 1:0)
17. sobota 14.1. FBC Ostrava FBC Třinec 8:4 (4:0, 3:1, 1:3)
18. sobota 21.1. Ml. Boleslav FBC Ostrava 5:4 (1:1, 3:2, 1:1)
19. pondělí 30.1. Vítkovice FBC Ostrava 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
20. neděle 5.2. Brno FBC Ostrava 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
21. středa 22.2. FBC Ostrava Havířov 7:6 (2:2, 1:3, 4:1)
22. neděle 26.2. Pardubice FBC Ostrava 4:8 (1:2, 2:0, 1:6)
23. sobota 4.3. FBC Ostrava Chodov 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
24. neděle 5.3. FBC Ostrava SSK Future 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
play-off sobota 11.3. FBC Ostrava Brno 5:3 (1:0, 3:2, 1:1)
play-off neděle 12.3. FBC Ostrava Brno 4:5 (0:2, 1:0, 3:3)
play-off sobota 18.3. Brno FBC Ostrava 3:8 (2:1, 1:2, 0:5)
play-off neděle 19.3. Brno FBC Ostrava 8:6 (3:3, 2:2, 3:1)
play-off středa 22.3. FBC Ostrava Brno 7:3 (2:1, 1:0, 4:2)
play-off sobota 25.3. Ml. Boleslav FBC Ostrava 4:5p (2:0, 1:2, 1:2 - 0:1)
play-off neděle 26.3. Ml. Boleslav FBC Ostrava 2:6 (1:6, 1:0, 0:0)
play-off sobota 1.4. FBC Ostrava Ml. Boleslav 7:2 (3:0, 1:1, 3:1)
play-off sobota 8.4. Střešovice FBC Ostrava 7:5 (4:2, 1:2, 2:1)
play-off neděle 9.4. Střešovice FBC Ostrava 3:4sn (0:1, 2:2, 1:0 - 0:0)
play-off sobota 15.4. FBC Ostrava Střešovice 5:7 (1:2, 2:4, 2:1)
play-off neděle 16.4. FBC Ostrava Střešovice 3:5 (1:1, 0:1, 2:3)
turnaj pátek 23.6. Letka FBC Ostrava 0:0
turnaj pátek 23.6. FBC Ostrava Mariánské Lázně 0:0
turnaj sobota 24.6. FBC Ostrava DFA Nitra 0:0
turnaj čtvrtek 17.8. Frösö IF FBC Ostrava 1:3 (0:1, 1:2)
turnaj čtvrtek 17.8. FBC Ostrava Střešovice 1:0 (0:0, 1:0)
turnaj pátek 18.8. Alligator Malans FBC Ostrava 0:1
turnaj pátek 18.8. FBC Ostrava M-Team 2:1p (0:0, 1:1 - 3:2)
turnaj sobota 19.8. FBC Ostrava Finnsta IBK 0:0
 
Copyright © 2017 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři