Zápasy » Fortuna Extraliga - 2008/09

kolodatumdomácíhosté třetiny/stadion 
1. neděle 21.9. Liberec FBC Ostrava 6:4 (2:0, 3:3,1:1)
2. neděle 28.9. FBC Ostrava Střešovice 5:11 (2:6,1:2, 2:3)
3. čtvrtek 2.10. AGEL Třinec FBC Ostrava 4:13 (1:1,1:6, 2:6)
4. sobota 4.10. Chodov FBC Ostrava 9:3 (3:3,1:0, 5:0)
5. neděle 12.10. FBC Ostrava Znojmo 12:5
6. neděle 19.10. SSK Future FBC Ostrava 6:5 (3:2, 2:3, 1:0)
7. středa 22.10. Vítkovice FBC Ostrava 4:5p (4:1, 0:1, 0:2 - 0:1)
8. středa 5.11. FBC Ostrava Havířov 9:3 (1:0, 3:0, 5:3)
9. neděle 9.11. Sparta FBC Ostrava 5:10 (3:2, 0:4, 2:4)
10. čtvrtek 13.11. FBC Ostrava Brno 6:7p (2:2, 3:2,1:2 - 0:1)
11. neděle 23.11. Ml. Boleslav FBC Ostrava 7:8 (4:1, 3:1, 0:6)
12. sobota 29.11. FBC Ostrava Chodov 6:10
13. neděle 21.12. FBC Ostrava Liberec 5:6p
14. neděle 4.1. Střešovice FBC Ostrava 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
15. středa 14.1. FBC Ostrava AGEL Třinec 10:1
16. sobota 17.1. Znojmo FBC Ostrava 4:9
17. středa 28.1. FBC Ostrava Vítkovice 3:9
18. neděle 1.2. Havířov FBC Ostrava 5:6p (1:1, 3:3, 1:1 - 0:1)
19. neděle 8.2. FBC Ostrava SSK Future 5:6 (0:5, 4:1, 1:0)
20. neděle 15.2. FBC Ostrava Sparta 7:5 (3:0, 1:3, 3:2)
21. neděle 22.2. Brno FBC Ostrava 11:12 (7:3, 2:4, 2:4)
22. neděle 1.3. FBC Ostrava Ml. Boleslav 10:3 (2:0, 2:2, 6:1)
play-off sobota 7.3. SSK Future FBC Ostrava 10:4 (1:2, 4:1, 5:1)
play-off neděle 8.3. SSK Future FBC Ostrava 5:3 (1:0, 0:1, 4:2)
play-off sobota 14.3. FBC Ostrava SSK Future 2:3p (2:0, 0:2, 0:0 - 0:1)
FatPipe Cup pátek 19.6. Vítkovice B FBC Ostrava 3:12
FatPipe Cup pátek 19.6. FBC Ostrava Rafani Ostrava 12:2
FatPipe Cup sobota 20.6. FBC Ostrava Mariánské Lázně 9:3
FatPipe Cup sobota 20.6. FBC Ostrava IBK Ostrava 6:3
FatPipe Cup sobota 20.6. FBC Ostrava Florbalshop 12:5
FatPipe Cup neděle 21.6. FBC Ostrava Beskyd S 5:2
FatPipe Cup neděle 21.6. FBC Ostrava International 2:3
FatPipe Cup neděle 21.6. FBC Ostrava Flash Team 0:6
slovenský pohár sobota 11.7. FBC Ostrava Snipers Slavičín 2:2
slovenský pohár sobota 11.7. Orel HRANICE FBC Ostrava 0:11
slovenský pohár sobota 11.7. FBC Ostrava FbC Bucovice 2:3
slovenský pohár neděle 12.7. Spartak Hluk FBC Ostrava 0:11
slovenský pohár neděle 12.7. Vesmírní lidé FBC Ostrava 3:2
příprava pátek 7.8. FBC Ostrava M-Šport Trenčín 12:2 (2:1, 5:1, 5:0)
Czech Open čtvrtek 13.8. FBC Ostrava SV Wiler-E 0:3 (0:1, 0:2)
Czech Open čtvrtek 13.8. SSK Future FBC Ostrava 6:2
Czech Open pátek 14.8. FBC Ostrava IBK Handen 6:0
Czech Open pátek 14.8. FBC Ostrava Liberec 1:2
Pegres Cup pátek 28.8. FBC Ostrava Česká Republika U19 4:2
Pegres Cup pátek 28.8. FBC Ostrava Paskov 7:2
Pegres Cup sobota 29.8. Havířov FBC Ostrava 6:4
Pegres Cup sobota 29.8. FBC Ostrava Znojmo 6:5
Pegres Cup neděle 30.8. FBC Ostrava Česká Republika U19 3:2
Pegres Cup neděle 30.8. Havířov FBC Ostrava 2:4
 
Copyright © 2017 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři