Zápasy » Fortuna Extraliga - 2009/10

kolodatumdomácíhosté třetiny/stadion 
1 neděle 20.9. FBC Ostrava Sparta 10:6 (5:4,1:0,4:2)
2 sobota 26.9. SSK Future FBC Ostrava 11:6 (2:2,3:2,6:2)
3 neděle 4.10. FBC Ostrava Ml. Boleslav 11:8 (3:1,6:2,2:5)
4 středa 7.10. FBC Ostrava Vítkovice 3:5 (0:2, 2:2,1:1)
5. neděle 18.10. Havířov FBC Ostrava 3:8
7. sobota 24.10. Brno FBC Ostrava 4:0
8. středa 28.10. Pardubice FBC Ostrava 4:5
9. neděle 1.11. FBC Ostrava Střešovice 3:4
10. sobota 14.11. Chodov FBC Ostrava 7:5
11. úterý 17.11. FBC Ostrava Pardubice 4:5p
12. neděle 22.11. FBC Ostrava Liberec 7:9
13. neděle 29.11. FBC Ostrava Znojmo 7:5
14. neděle 6.12. Sparta FBC Ostrava 6:8
15. úterý 8.12. FBC Ostrava SSK Future 5:6
16. úterý 5.1. Ml. Boleslav FBC Ostrava 7:6
17. úterý 12.1. FBC Ostrava Brno 8:11
18. středa 20.1. Vítkovice FBC Ostrava 6:3
19. středa 27.1. FBC Ostrava Havířov 3:4
20. sobota 30.1. Střešovice FBC Ostrava 7:4
21. neděle 14.2. FBC Ostrava Chodov 3:4p
22. neděle 21.2. Liberec FBC Ostrava 4:3
23. neděle 28.2. Znojmo FBC Ostrava 9:8
play-down sobota 6.3. FBC Ostrava Znojmo 10:5
play-down neděle 7.3. FBC Ostrava Znojmo 10:3
play-down sobota 13.3. Znojmo FBC Ostrava 8:9p
FatPipe Cup pátek 18.6. FBC Ostrava FbC Ocelot 15:0
FatPipe Cup pátek 18.6. FBC Ostrava Devils Team 4:0
FatPipe Cup sobota 19.6. B.U.H. Praha FBC Ostrava 1:0
FatPipe Cup sobota 19.6. FBC Ostrava Pionier Tychy 10:1
FatPipe Cup sobota 19.6. FBC Ostrava Silesia S 5:2
FatPipe Cup neděle 20.6. FBC Ostrava Flash Team 5:3
FatPipe Cup neděle 20.6. Club 69 FBC Ostrava 3:4
FatPipe Cup neděle 20.6. Beskyd S FBC Ostrava 2:3
SBR Cup pátek 16.7. FBC Ostrava Litolica IBK 9:2
SBR Cup pátek 16.7. Č. Budějovice FBC Ostrava 0:13
SBR Cup pátek 16.7. FBC Ostrava Vítkovice 4:8
SBR Cup sobota 17.7. Chodov FBC Ostrava 4:4
SBR Cup sobota 17.7. Znojmo FBC Ostrava 0:3
SBR Cup sobota 17.7. Liberec FBC Ostrava 3:6
SBR Cup neděle 18.7. FBC Ostrava Česká Lípa 7:0
SBR Cup neděle 18.7. FBC Ostrava Střešovice 3:4p
SBR Cup neděle 18.7. SSK Future FBC Ostrava 4:7
Czech Open čtvrtek 12.8. FBC Ostrava Spartak Pelhřimov 4:3
Czech Open čtvrtek 12.8. Baník Sokolov FBC Ostrava 2:3
Czech Open pátek 13.8. GBK Hiiva FBC Ostrava 0:16
Czech Open sobota 14.8. FBC Ostrava Bohemians 1:2
příprava neděle 29.8. FBC Ostrava Pardubice 6:2
 
Copyright © 2017 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři