Zápasy » Moravskoslezská liga mladších žáků 2017/2018

kolodatumdomácíhosté třetiny/stadion 
1. neděle 24.9. FBC Ostrava Karviná 2:3 SH Stars Třinec
2. neděle 24.9. Český Těšín FBC Ostrava 1:7 SH Stars Třinec
3. neděle 24.9. Havířov FBC Ostrava 7:4 SH Stars Třinec
4. neděle 24.9. FBC Ostrava Ossiko Třinec 4:2 SH Stars Třinec
5. neděle 15.10. FBC Ostrava Havířov 0:1 SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
6. neděle 15.10. Kopřivnice FBC Ostrava 8:2 SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
7. neděle 15.10. FBC Ostrava Frýdek-Místek 2:5 SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
8. neděle 15.10. Karviná FBC Ostrava 1:3 SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
9. sobota 28.10. FBC Ostrava Vítkovice 3:8 SC Dubina Ostrava
10. sobota 28.10. Havířov FBC Ostrava 4:5 SC Dubina Ostrava
11. sobota 28.10. FBC Ostrava SFK Havířov 7:2 SC Dubina Ostrava
12. sobota 28.10. MVIL Ostrava FBC Ostrava 1:2 SC Dubina Ostrava
13. sobota 18.11. FBC Ostrava Frýdek-Místek 4:0 SH ZŠ Čeladná
14. sobota 18.11. Český Těšín FBC Ostrava 4:7 SH ZŠ Čeladná
15. sobota 18.11. FBC Ostrava MVIL Ostrava 2:8 SH ZŠ Čeladná
16. sobota 18.11. Havířov FBC Ostrava 3:1 SH ZŠ Čeladná
17. sobota 2.12. FBC Ostrava Ossiko Třinec 7:0 SH Stonava
18. sobota 2.12. Kopřivnice FBC Ostrava 3:7 SH Stonava
19. sobota 2.12. FBC Ostrava Karviná 7:3 SH Stonava
20. sobota 2.12. Vítkovice FBC Ostrava 7:5 SH Stonava
21. sobota 13.1. FBC Ostrava Vítkovice 3:5 SH ČPP Aréna Ostrava
22. sobota 13.1. Karviná FBC Ostrava 0:8 SH ČPP Aréna Ostrava
23. sobota 13.1. FBC Ostrava MVIL Ostrava 4:1 SH ČPP Aréna Ostrava
24. sobota 13.1. Český Těšín FBC Ostrava 11:0 SH ČPP Aréna Ostrava
25. neděle 28.1. FBC Ostrava Český Těšín 2:2 MSH Havířov
26. neděle 28.1. FBC Ostrava Karviná 1:5 MSH Havířov
27. neděle 28.1. SFK Havířov FBC Ostrava 5:7 MSH Havířov
28. neděle 28.1. Vítkovice FBC Ostrava 6:1 MSH Havířov
29. neděle 18.2. FBC Ostrava SFK Havířov 3:3 SH ČPP Aréna Ostrava
30. neděle 18.2. Český Těšín FBC Ostrava 7:4 SH ČPP Aréna Ostrava
31. neděle 18.2. FBC Ostrava Karviná 2:3 SH ČPP Aréna Ostrava
32. neděle 18.2. Ossiko Třinec FBC Ostrava 2:2 SH ČPP Aréna Ostrava
33. sobota 17.3. FBC Ostrava MVIL Ostrava 09:00 SH Vítkovická střední Ostrava
34. sobota 17.3. Český Těšín FBC Ostrava 10:10 SH Vítkovická střední Ostrava
35. sobota 17.3. Kopřivnice FBC Ostrava 11:55 SH Vítkovická střední Ostrava
36. sobota 17.3. FBC Ostrava Karviná 13:40 SH Vítkovická střední Ostrava
37. sobota 14.4. FBC Ostrava Havířov   Havířov
38. sobota 14.4. Ossiko Třinec FBC Ostrava   Havířov
39. sobota 14.4. Frýdek-Místek FBC Ostrava   Havířov
40. sobota 14.4. FBC Ostrava MVIL Ostrava   Havířov
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři