Zápasy » Moravskoslezská liga přípravek 2017/2018

kolodatumdomácíhosté třetiny/stadion 
1. neděle 8.10. Letka FBC Ostrava 18:5 SH ZŠ Bolatice
2. neděle 8.10. FBC Ostrava Jablunkov 6:13 SH ZŠ Bolatice
3. neděle 8.10. FBC Ostrava Český Těšín 10:13 SH ZŠ Bolatice
4. neděle 8.10. FBC H. Životice FBC Ostrava 3:3 SH ZŠ Bolatice
5. sobota 28.10. FBC Ostrava Jablunkov 3:2 SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
6. sobota 28.10. FBC Ostrava Petrovice 5:4 SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
7. sobota 28.10. Slovan Havířov FBC Ostrava 2:7 SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
8. sobota 28.10. FBC H. Životice FBC Ostrava 0:12 SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
9. neděle 12.11. Paskov FBC Ostrava 8:2 SH ZŠ Paskov
10. neděle 12.11. Opava FBC Ostrava 26:2 SH ZŠ Paskov
11. neděle 12.11. FBC Ostrava Letka 9:6 SH ZŠ Paskov
12. neděle 12.11. FBC Ostrava SFK Havířov 6:10 SH ZŠ Paskov
13. sobota 2.12. Vítkovice FBC Ostrava 13:2 SC Dubina Ostrava
14. sobota 2.12. FBC Ostrava Jablunkov 6:14 SC Dubina Ostrava
15. sobota 2.12. FBC Ostrava Havířov 0:14 SC Dubina Ostrava
16. sobota 2.12. SFK Havířov FBC Ostrava 10:6 SC Dubina Ostrava
17. neděle 14.1. Letka FBC Ostrava 4:4 SH ZŠ Bolatice
18. neděle 14.1. FBC Ostrava Opava 2:12 SH ZŠ Bolatice
19. neděle 14.1. SFK Havířov FBC Ostrava 4:26 SH ZŠ Bolatice
20. neděle 14.1. FBC Ostrava Vítkovice 4:14 SH ZŠ Bolatice
21. neděle 28.1. Paskov FBC Ostrava 3:10 SH ČPP Aréna Ostrava
22. neděle 28.1. FBC Ostrava FBC H. Životice 6:5 SH ČPP Aréna Ostrava
23. neděle 28.1. Havířov FBC Ostrava 5:22 SH ČPP Aréna Ostrava
24. neděle 28.1. FBC Ostrava Opava 1:13 SH ČPP Aréna Ostrava
25. neděle 11.2. FBC Ostrava SFK Havířov 4:3 SH Odry
26. neděle 11.2. FBC Krnov FBC Ostrava 14:1 SH Odry
27. neděle 11.2. FBC Ostrava FBC H. Životice 7:2 SH Odry
28. neděle 11.2. Vítkovice FBC Ostrava 13:3 SH Odry
29. neděle 25.2. Paskov FBC Ostrava 7:9 SH ZŠ Paskov
30. neděle 25.2. FBC Ostrava FBC Krnov 7:5 SH ZŠ Paskov
31. neděle 25.2. FBC Ostrava Opava 1:10 SH ZŠ Paskov
32. neděle 25.2. Vítkovice FBC Ostrava 1:9 SH ZŠ Paskov
33. sobota 24.3. FBC Ostrava Vítkovice 1:8 SH ČPP Aréna Ostrava
34. sobota 24.3. FBC Ostrava Horní Suchá 2:16 SH ČPP Aréna Ostrava
35. sobota 24.3. Slovan Havířov FBC Ostrava 4:5 SH ČPP Aréna Ostrava
36. sobota 24.3. Český Těšín FBC Ostrava 10:6 SH ČPP Aréna Ostrava
37. neděle 8.4. Vítkovice FBC Ostrava 6:5 SH Horní Suchá
38. neděle 8.4. Horní Suchá FBC Ostrava 10:5 SH Horní Suchá
39. neděle 8.4. FBC Ostrava Slovan Havířov 1:7 SH Horní Suchá
40. neděle 8.4. FBC Ostrava Jablunkov 2:11 SH Horní Suchá
41. sobota 28.4. FBC Ostrava FBC H. Životice 09:00 SH Odry
42. sobota 28.4. FBC Krnov FBC Ostrava 09:50 SH Odry
43. sobota 28.4. SFK Havířov FBC Ostrava 11:05 SH Odry
44. sobota 28.4. FBC Ostrava Havířov 12:20 SH Odry
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři