Zápasy » Moravskoslezská liga přípravek 2017/2018

kolodatumdomácíhosté třetiny/stadion 
1. neděle 8.10. Letka FBC Ostrava 18:5 SH ZŠ Bolatice
2. neděle 8.10. FBC Ostrava Jablunkov 6:13 SH ZŠ Bolatice
3. neděle 8.10. FBC Ostrava Český Těšín 10:13 SH ZŠ Bolatice
4. neděle 8.10. FBC H. Životice FBC Ostrava 3:3 SH ZŠ Bolatice
5. sobota 28.10. FBC Ostrava Jablunkov 09:35 SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
6. sobota 28.10. FBC Ostrava Petrovice 10:45 SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
7. sobota 28.10. Slovan Havířov FBC Ostrava 11:55 SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
8. sobota 28.10. FBC H. Životice FBC Ostrava 13:05 SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
9. neděle 12.11. Paskov FBC Ostrava 09:00 SH ZŠ Paskov
10. neděle 12.11. Opava FBC Ostrava 09:50 SH ZŠ Paskov
11. neděle 12.11. FBC Ostrava Letka 11:05 SH ZŠ Paskov
12. neděle 12.11. FBC Ostrava SFK Havířov 12:20 SH ZŠ Paskov
13. sobota 2.12. Vítkovice FBC Ostrava   Ostrava
14. sobota 2.12. FBC Ostrava Jablunkov   Ostrava
15. sobota 2.12. FBC Ostrava Havířov   Ostrava
16. sobota 2.12. SFK Havířov FBC Ostrava   Ostrava
17. neděle 14.1. Letka FBC Ostrava   Ostrava
18. neděle 14.1. FBC Ostrava Opava   Ostrava
19. neděle 14.1. SFK Havířov FBC Ostrava   Ostrava
20. neděle 14.1. FBC Ostrava Vítkovice   Ostrava
21. neděle 28.1. Paskov FBC Ostrava   ČPP aréna Ostrava
22. neděle 28.1. FBC Ostrava FBC H. Životice   ČPP aréna Ostrava
23. neděle 28.1. Havířov FBC Ostrava   ČPP aréna Ostrava
24. neděle 28.1. FBC Ostrava Opava   ČPP aréna Ostrava
25. neděle 11.2. FBC Ostrava SFK Havířov   Horní Životice
26. neděle 11.2. FBC Krnov FBC Ostrava   Horní Životice
27. neděle 11.2. FBC Ostrava FBC H. Životice   Horní Životice
28. neděle 11.2. Vítkovice FBC Ostrava   Horní Životice
29. neděle 25.2. Paskov FBC Ostrava   Paskov
30. neděle 25.2. FBC Ostrava FBC Krnov   Paskov
31. neděle 25.2. FBC Ostrava Opava   Paskov
32. neděle 25.2. Vítkovice FBC Ostrava   Paskov
33. sobota 24.3. FBC Ostrava Vítkovice   ČPP aréna Ostrava
34. sobota 24.3. FBC Ostrava Horní Suchá   ČPP aréna Ostrava
35. sobota 24.3. Slovan Havířov FBC Ostrava   ČPP aréna Ostrava
36. sobota 24.3. Český Těšín FBC Ostrava   ČPP aréna Ostrava
37. neděle 8.4. Vítkovice FBC Ostrava   Horní Suchá
38. neděle 8.4. Horní Suchá FBC Ostrava   Horní Suchá
39. neděle 8.4. FBC Ostrava Slovan Havířov   Horní Suchá
40. neděle 8.4. FBC Ostrava Jablunkov   Horní Suchá
41. sobota 28.4. FBC Ostrava FBC H. Životice   Horní Životice
42. sobota 28.4. FBC Krnov FBC Ostrava   Horní Životice
43. sobota 28.4. SFK Havířov FBC Ostrava   Horní Životice
44. sobota 28.4. FBC Ostrava Havířov   Horní Životice
 
Copyright © 2017 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři