Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.2.V článku "Změna tréninků Elévů B a Přípravky" došlo k doplnění chybějících informací.
28.2.V neděli 2.3.2008 hrají MŽ "A" mistrovské utkání na hale SOUS Vítek Ostrava. První zápas v 8.00 hod s TJ Sokol Ostrava Zábřeh, druhé utkání v 9.40 hod s 1.SC Bohumín 98 DDM. Sraz na utkání bude v 7.15 hod na hale. Upřesnění bude dnes na tréninku.(Sva)
25.2.Jak jsem již avizoval, tento týden se ruší středeční trénink z důvodu utkání mužů proti Mladé Boleslavi, které se uskuteční od 18,15 na SH Sareza v Ostravě-Přívoze. Všem hráčům vřele doporučuju účast v hledišti. J.A.
22.2.Sraz na nedělní zápas je v 8:40 na sportovní hale na Dubině. S pozdravem Andy:)
18.2.Prosím pana/í Mischingera, aby sms potvrdil trenérovi přibrání dresů v úterý na sraz. Díky.
17.2.Připomínám, že níže napsaní hráči mají sraz v úterý 19.2. v 17:00 před vchodem na Sarezu. Hráči: Gurkovský, Plíhal, Klečka, Menšík, Mičulek, Hromádka, Langer, Řezník, Sotorník, Kubíček, Mischinger, Písečný, Wozniak, Hečko, Pavliska, Macháček. Prosím hráče, aby si uvědomili důležitost této akce, bude to premiérové utkání našeho družstva před televizními obrazovkami. StB
15.2.tuto sobotu 16.2. sehrajeme další 2 utkání v Havířově (hala Slavie), sraz na toto utkání je v 8:45 u polikliniky v hrabůvce. Sestava: Gurkovský, Klečka, Pachula, Menšík, Mičulek, Mischinger, Chmelíček, Hromádka, Sotorník, Hečko, Langer, Kubíček, Písečný, Řezník, Wozniak, Dymáček. Zároveň prosím rodiče, kteří mohou opět vzít vlastní vůz, aby ho vzali. Děkuji. StB
13.2.Dnešní trénink se z důvodu nízkého počtu hráčů ruší, pokud chcete, můžete dojít na béčko od 19,00.J.A.
11.2.Tréninky během jarních prázdnin budou probíhat v normálních časech, jak jste zvyklí. Případné omluvenky hlaste co nejdříve!
8.2.ŽAČKY POZOR!! Příští týden odpadají tréninky, z důvodů prázdnin a vaši velké omluvené absence. Přeji všem krásné prázdniny a 18.2. naviděnou!!Andy:)
8.2.Sraz na zítřejší florbalky.com je 7:30 na Fatpipe aréně!
6.2.Dnes si vemte na trénink černé tričko. Teď jsem dostal mail z Bohumína, že přijdou na trénink jejich junioři. J.A.
2.2.Chtěl bych poděkovat hráčům starších žáků, že se podíleli ve čtvrtek večer na pokládání tarkettu a následně v pátek na úklidu haly a lajnování hřiště. J.A.
1.2.Sraz na zítřejší florbalky.com je v 8:20 na hale. Předpokládaný konec bude kolem půl 4. Dobrou náladu, bojovnost a týmove ducha s sebou;) Andy
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři