Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.3.POTVRZENO!!! V rámci pátečního tréninku sehrajeme opět zápas proti juniorům Bohumína. Sraz je již v 17,30. Nezapomeňte se vzít černé tričko, nejlépe to naše společné! J.A.
24.3.Pro ty, které nebyly na tréninku a nejsou informované: TRÉNINK DNES NENÍ!!Uvidíme se v pátek. Všem přeji krásné Velikonoce!!:)
20.3.Dnes 20.3. je normálně trénink na aréně
17.3.V pátek 21.3. je trénink! Případné omluvy z tohoto i z kteréhokoliv dalšího tréninku v průběhu měsíců března a dubna pište co nejdříve!!!
15.3.Sraz na hale Vítek v neděli 16.března v 10:00 hodin. Sestava: Gurkovský, Klečka, Pachula, Menšík, Langer, Hečko, Písečný, Wozniak, Sotorník, Dymáček, Hromádka, Kubíček, Mičulek, Řezník. Bohužel do dnešního dne nepřišly registračky hráčů Dominika Knopa a Jakuba Kielbase, takže nemohou tuto neděli ještě nastoupit.
15.3.Všichni mladší žáci budou zítra povinně v 17.00 hod sledovat zápas mužů s Mladou Boleslaví na SH Sareza v O-Přívoze, a to na tribuně-mohou i fandit. Sraz před halou v 16.45 hod, omluvy od Těch, co nepřijdou, přijimám jen na mobilu.(Sva)
12.3.Tuto neděli sehrajou Elévové B další 2 zápasy, ale díky odstoupení Lipníku ze soutěže se tyto zápasy odehrají na hale Vítek v Ostravě - Hrabůvce v časech 10:30 a 13:00 hodin. Našimi soupeři budou týmy Sokol Zábřeh a Slávia Hav. B.
10.3.V pondělí 10.3. je trénink dorostu a mužů B zrušen. Nebude na čem hrát.
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři