Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.Páteční trénink začíná v 17,30!
27.4.Přípomínám, že tento týden je trénink v úterý od 19,00 (herní), ve středu od 17,30 (fyzička v hale s hokejkou a míčkem) a pátek od 17,45 (herní). V neděli pak máme poslední florbalky!
20.4.Na mail jsem vám poslal rozpis tréninků až do 4.5. Najdete ho i na webu www.fbczaci.wgz.cz. V případě dotazů se ozvěte! J.A.
19.4.ŽAČKY POZOR-ZÍTŘEJŠÍ VÝJEZD DO OLOMOUCE SE RUŠÍ!! Na turnaj se nedostaví tým z Havířova, se kterým jsme měly sehrát zápas. Další zápas, který jsme měly hrát proti Vítkovicím sehrajeme v náhradím termínu v Ostravě!! PŘIPOMÍNÁM!!-že v pondělí hrajeme proti Havířovu na Fatpipe aréně od 3 hodin-SRAZ je tedy ve 14:30!! Přeji pěkný zbytek víkendu a naviděnou v pondělí;) Andy
17.4.PŘIPOMÍNÁM!! Sraz na zítřejší zápas je v 14:30!! Ve tři se začíná hrát! Kdo nepotvril účast-s tím nepočítám. !! Taky jste měly napsat, kdo může vzít na neděli auto, zatím máme dvě. Pokud mi to nedáte do zítřka vědět, pojedeme vlakem!! Andy
14.4.Pro jistotu připomínám nominaci na poslední trénink regionálních výběrů starších žáků: Holman, Gahér, Kalous, Matula, Slaný, Šimíček. Termín: 15.4.,sraz: nejpozději 16,45 před halou, místo: MSH Dubina. Všichni hráči musí potvrdit svou účast sekretéři MS kraje panu Segeťovi!!! J.A.
14.4.Připomínám, že kdo nepřinese na trénink doklad o zaplacení přispěvků, nemusí ani chodit. Dokud nebude mít zaplaceno netrénuje.
14.4.!!Důležité!! V pátek 18.3. sehrajeme ligový zápas proti týmu 1. sc ssk Vítkovice. Sraz je o půl 3!! Prosím potvrďtě účast na moje telefoní číslo nebo přes icq.Kdo účast nepotvrdí s tím nebudu počítat!! INFO K NEDĚLI: V neděli hrajeme další dva zápasy a to v Oloumouci!! Prosím, zeptejte se doma rodičů na auta a během týdne mi nezapomeňte napsat!!
11.4.ŽAČKY POZOR!! Info k Salming turnaji: Nejpozději do pondělí přineste peníze na startovné!! Cena je 150 korun. Peníze už noste v neděli na florbalky!! KDO NEPŘINESE PENÍZE DO PONDĚLÍ-NEJEDE! Info k tričkám: Kdo mi ještě nedal peníze za tričko ať co nejdříve donese!! Díky. Andy
3.4.ŽAČKY POZOR!!Dnes potřebuji vedět, kdo může mít na neděli auto!! Kdo nebude zítra na tréninku, s tím na neděli nepočítám! Takže se dostavte v hojném počtu. S pozdravem Andy:)
2.4.Dneska je trénink s muži C už od 19:00, tak na to nezapomeňte
2.4.Florbalky.com tour se odehrají v neděli!!! Sraz v 9,45 v hale. J.A.
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři