Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.9.Pro všechny trenéryVětšina z Vás ještě pořád neodevzdala KONTAKT LIST a Ti co ho už ho poslali tak ho nemají úplný. Jelikož máme nový web a chceme aby na něm bylo co nejvíce aktuálních informaci tak potřebuji hlavně tyto informace (jméno, příjmení, datum narozeni, výška, váha, držení hole). Platí pro všechny kategorie. Prosím o urychlenou nápravu. Dále většina z Vás si zatím nenechala zřídit přístup na web napište mi Váš (login a heslo) na email. Prosíme rodiče aby urgovali své trenéry či vedoucí družstev, že nám nedodaly potřebné údaje o Vašem ditě a pak není například na soupisce na webu.
19.9.Zápas st,žáku Sraz na nedělní zápasy, které jsou 22.9 je na parkovišti před Kauflandem na Karolíně vedle autobusového nádraží od 7:10 - 7:15h s dresy platí pro :Sasyna,Hudka,Knapka,Matošku,Stacha,Kutěje, Šmídla,Klose,Sasina,Lišku,Koldera,Antoše, Flašara,Kaloče,Miketu,Hladika,Plačka,Sladka.
17.9.Trénink starších žákůSTARŠÍ ŽÁCI - Tento týden tréninky pondělí a čtvrtek venku na fotbalovém hřiští u bubliny v 16:30-18h pokud bude pršet trénink není.V patek je trénink na škole Nadražní 117 v 16-17:30h a v sobotu na Ještěrce v Bartovicich v 11-12:30 v sobotu i ml.žáci co hraji v neděli.
8.9.Junioři na G2 CUPTextový on - line přenos semifinálového a finálového utkání našich juniorů naleznete ZDE
2.9.Změna srazuTrénink st. žáků roč. 1999-2000 je pondělí a čtrtek 16:30 - 18:00 přesunut na šatnu u Gorila Areny, protože je Sareza plně obsazená. Za nepříjemnost se omlouvám. Dobré oblečení na ven, ať nejste nemocní.
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři