Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.10.Domáca premiéra mladších žiakovPeterMladší žiaci "B" sa prvý krát predstavili pred domácim publikom na Fat Pipe arene a to velmi úspešne.
30.10.Hana Wirthová : Mládí je naše největší slabina i největší síla.Petr DadejHana Wirthová je jedna z nejzkušenějších hráček extraligových žen Pepina, stejně jako stabilní opora tohoto mladého týmu. Připravili jsme se ní rozhovor.
30.10.Pozvání na třetí dvojkolo ligy mladších žákůR.M.V sobotu na Vítku zvěřinové hody!!!! Jako polévka bude podáván Sokolí vývar a na druhý chod budou připraveni Škorpioni v těstíčku. Šéfkuchaři pan Koutný a Svačinka přejí dobrou chuť.
30.10.O víkendu nás na domácí půdě čeká 3. a 4. kolo MurasV neděli dne 2.11. 2008 proběhne 3. a 4. kolo dorostenecké ligy.
27.10.Výjezd na jižní Moravu se vydařilPetr DadejJunioři porazili jak brněnské Bulldogs, tak Jihlavskou FbŠ a v tabulce se vytáhli na druhé místo.
27.10.Elévové B hráli ve StonavěPetr DadejElévové B odehráli třetí turnaj v sezoně, v hale ve Stonavě se jim ale pohár odvézt nepodařilo.
23.10.Pepino ukradlo body VítkovicímPetr DadejV zápase sedmého kola se před třísethlavou návštěvou vzepjal tým Pepina po tragické první třetině k velkému obratu, který v nájezdech dotáhl do vítězného konce.
23.10.Michal Trunkát : Čekal jsem na pohyb brankáře.Petr DadejKomentáře ke včerejšímu utkání s Vítkovicemi.
23.10.Karin Vavrečková : Florbal prostě zbožňuju!Petr DadejV mužské reprezentaci pravidelně nastupuje Tomáš Chrápek, v juniorské se najde místo pro Robina Žydela a v ženské sekci, zatím na úrovni juniorské, nás reprezentuje Karin Vavrečková.
22.10.Dnes na Dubině!Petr DadejDnes v 19.15 se představí muži Pepina Ostrava v sedmém kole Fortuna Extraligy na Dubině proti Vítkovicím.
20.10.Je za námi 3. a 4.kolo MurasV neděli nás čekalo 3.a 4. kolo juniorské ligy. Hráli jsme dva odlišné zápasy, první s FBC Orca Krnov a druhý s FBC Horní Suchá.
19.10.Stoprocentní sobota znamená návrat na první místoJ.G.V sobotních zápasech porážíme Torpedo Havířov 6:3 a Vikings Kopřivnice 4:0
19.10.Dorostenci v sobotu bodovali naplno!M.T.V pátem a šestém kole druhé nejvyšší soutěze dorostu jsme si celkem snadno poradili s týmy HRANIC i NOVÉHO JIČÍNA.
19.10.Muži podlehli Future a ani napodruhé z Prahy nevezou bodyPetr DadejMuži Pepina Ostrava prohráli s Future 5:6 a zůstávají tak ve druhé polovině tabulky se šesti body.
19.10.FBC podlehlo FutureRomana MetzováNezvykle v hale ISŠ Dopravní se v neděli 19.10. odehrál zápas 6.kola mezi domácím Pepinem, které v sobotním zápase dokázalo porazit Elite, a mezi hráčkami SSK Future, které naopak prohrály s Vítkovicemi. Zápas sliboval, stejně jako loni při všech vzájemných zápasech, vyrovnanou podívanou. Nakonec byl šťastnější pro Future.
18.10.Druhé dvojkolo proběhlo dnes v Havířově.R.M.Ach,ty ranní zápasy.
18.10.FBC přehrálo v dramatickém zápase EliteRomana MetzováOstravská hala Sareza nabídla v sobotu 18.10. souboj mezi domácí Pepinem, kterému se v dosavadním průběhu podařilo získat 1 bod za remízu s Libercem, a týmem Elite Praha, který byl prozatím bez bodu a dělil se o poslední příčku tabulky. Zápas sliboval vyrovnaný souboj.
17.10.O víkendu nás čeká pražský dvojbojMarPo pohárových kláních o víkendu pokračuje extraliga žen svým 5. a 6.kolem. Na domácích palubovkách přivítáme v sobotu večer ambiciózní tým Elite Praha (Sareza) a naše staré známé děvčata z dalšího pražského týmu SSK Future (ISŠD).
17.10.Muži zajíždí na Podvinný Mlýn - utkají se s FuturePetr DadejMuži v neděli jedou do Prahy, aby se v šestém kole postavili pražskému Future.
17.10.Dorostenci se o víkendu utkají s FbC Orel Hranice a Fbc Nový JičínM.T.V sobotu Vás zveme na druhou ligu dorostu.
Další stránky
123>>
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři