Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Brno bude dalším soupeřem mužůOST - BRN 3:6, 8.kolo | Michal ChadimJiž zítra se na ČPP Aréně odehraje další zápas Tipsport Superligy, ve kterém muži přivítají zatím neporažené Bulldogs Brno.
31.10.Ženy již zítra čeká další cesta do PrahyOVZ - STR 4:3, 7.kolo | Michal ChadimŽenský tým zítra ráno absolvuje další cestu do Prahy, kde narazí v rámci osmého kola na úřadující šampiónky z Chodova.
30.10.Ženy vybojovaly v prodloužení postup do čtvrtfináleOPA - OVZ 4:5, 8.kolo | Michal ChadimI v pátek měl napilno ženský tým, který v rámci Poháru České pojišťovny zavítal na palubovku sousední Opavy. V zápase plný zvratů se nerozhodlo v základní hrací době a zápas tak dospěl až do prodloužení. V něm vykouzlila postup do čtvrtfinále ostravská útočnice VERONIKA KÁČOVÁ.
29.10.Ženy čeká pikantní zápas proti OpavěOPA - OVZ 4:5, 8.kolo | Michal ChadimJiž zítra ženskou složku ostravského FBC čeká osmifinálový zápas Poháru České pojišťovny, ve kterém zajíždějí na palubovku Opavy
28.10.Laja: Florbal mě stále bavíVIT - OST 7:1, 7.kolo | Michal ChadimV zápase proti Vítkovicím nastoupil ke svému 250. extraligovému zápasu ostravská brankářská jednička Štěpán Laja. Před zápasem jsme se ho zeptali na pár otázek týkající se jeho hráčské historie.
28.10.Ženy vydřely vítězství proti StřešovicímOVZ - STR 4:3, 7.kolo | Michal ChadimI na státní svátek měla napilno ženská složka, která v rámci sedmého kola absolvovala zápas proti Tatranu Střešovice. V zápase, který byl plný zvratů, měly více štěstí domácí florbalistky které pár sekund před koncem utkání rozhodly o svém vítěstvím.
28.10.Králem Ostravy se staly Vítkovice VIT - OST 7:1, 7.kolo | Michal ChadimI ve svátek měli napilno florbalisté, na které čekalo sedmé kolo Tipsport Superligy, ve kterém mužskou část čekalo tolik očekávané ostravské derby proti Vítkovicím. Florbalisté rytíře Vítka svůj zápas zvládli na jedničku, neboť mužům nedaly příliš šancí a v poklidu si dokráčeli pro tolik ceněné vítězství.
27.10.Florbalistky Tatranu Střešovice budou dalšími soupeřkami ženOVZ - STR 4:3, 7.kolo | Michal ChadimNetradičně ve středu čeká ženský tým další extraligový zápas, ve kterém zavítá na palubovku ČPP Arény Tatran Střešovice.
27.10.Derby je tu! Dalším soupeřem mužů budou VítkoviceVIT - OST 7:1, 7.kolo | Michal ChadimŽe je 28. říjen státním svátkem vyhlášení samostatnosti Československa ví jistě každý, ale pro letošní rok má toto datum i jiný význam a to pro ostravské florbalové fanoušky, neboť je čeká 67. ligové ostravské derby
26.10.Režnarová: Na zápas proti Liberci musíme zapomenoutLIB - OVZ 4:1, 6.kolo | Michal ChadimV sobotu po poledni vyrazily ženy autobusem napříč republikou ke svému dalšímu extraligovému zápasu proti Liberci. Po pěti hodinách cesty dorazily na místo určení. Zápas se jim ale příliš nepovedl, nevyšlo jim téměř nic. Po zápase jsme se na důvody porážky zeptali Markéty Režnarové na pár otázek týkající se zápasu.
25.10.Elévové třetí turnaj ČeladnáPlíhal BronislavPěkný turnaj , vyrovnaní soupeři , jen děti zarmoutilo třetí místo i když třikrát vyhráli. Fbc - Petrovice 11 - 13 Fbc - Frýdek místek 11 - 8 Fbc - Český Těšín 13 - 12 Fbc - Rožnov 18 - 4
25.10.I přes dobrý výkon muži na Tatran nevyzráliOST - STR 3:7, 6.kolo | RedakceV rámci šestého kola přivítali muži na své palubovce florbalisty Tatranu Střešovice. O výsledku tohoto utkání rozhodly přesilové hry a povedená poslední třetina, ve které Tatran Ostravě utekl a dotáhl zápas do vítězného konce
24.10.Ženám se zápas v Liberci nevydařilLIB - OVZ 4:1, 6.kolo | Michal ChadimV rámci šestého kola absolvovaly dalekou cestu do severočeského Liberce, kde o osudu celého utkání rozhodla nekoncentrovanost Ostravy v druhé třetině, ve které si domácí hráčky vytvořily rozhodující náskok a dotáhly tak zápas do vítězného konce.
23.10.Ženy již zítra čeká daleká cesta do LiberceLIB - OVZ 4:1, 6.kolo | Michal ChadimDalší venkovní zápas čeká již zítra ženský tým. Tentokráte se vydají autobusem ještě dál, neboť je čeká cesta až do severočeské Liberce.
23.10.V neděli do Ostravy zavítá Tatran StřešoviceOST - STR 3:7, 6.kolo | Michal ChadimV rámci šestého a sedmého kola Tipsport Superligy odehrají muži svůj zápas proti jediným mistrům Superligy. Tím prvním, s kým se muži utkají a zároveň tím dojde k repríze loňského čtvrtfinále, bude šestnáctinásobný mistr Tatran Střešovice.
22.10.Muži vydřeli v poháru druhé vítězstvíHAV - OST 5:6, 8.kolo | Michal Chadim V rámci prvního zápasu osmifinálové skupiny zavítali muži znovu do Městské sportovní haly v Havířově, kde se tentokráte utkali s Florbal Havířov. Zápas, který byl plný zvratů, rozhodla druhá třetina, ve které si Ostrava vybojovala rozhodující náskok. Ten pak ve třetí třetině se štěstím ubránila a připsala si tak první vítězství v osmifinále.
21.10.Muže již zítra čeká Florbal HavířovHAV - OST 5:6, 8.kolo | Michal ChadimJiž zítra v Městské sportovní hale v Havířově odstartují muži svou účast v osmifinálové skupině poháru České Pojišťovny.
18.10.Přetahovanou o vedení vyhrály ženy Ostravy!OVZ - OLO 7:4, 5.kolo | lovaVelmi napínavé utkání sehrály ženy Ostravy proti Olomouci. Zápas se nevyvíjel pro domácí tým zpočátku moc dobře, ale nakonec zůstaly tři body doma a také vybojovaná pátá pozice tabulky.
18.10.Ostravě se nepodařilo přerušit výherní šňůru Mladé BoleslaviOST - MBL 4:12, 5.kolo | lovaV nedělní podvečer přivítala Ostrava na ČPP Aréně dosud neporažený celek Tipsport Superligy – Mladou Boleslav. V prvních chvílích to vypadalo na možnou vyrovnanou partii, ovšem Mladoboleslavští poté jednoznačně ovládli děj na hřišti.
18.10.Tomáš Svačinka: V Utkání proti Boleslavi jsme se nechali až moc zatlačitOST - MBL 4:12, 5.kolo | Michal ChadimV rámci pátého kola přivítala Ostrava na domácí palubovce zatím neporažený tým Mladé Boleslavi. Ani po zápase v ČPP Aréně se na této statistice nic nezměnilo. Domácí hráči prohráli a to hlavně kvůli nevydařenému výkonu v první třetině. Po zápase jsme si pozvali Tomáše Svačinku na pár otázek týkajících se zápasu Tomáše Svačinku.
Další stránky
12>>
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři