Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.11.Ženy vybojovaly semifinále poháru!EUR - OVZ 4:6, 0.kolo | Michal ChadimV rámci čtvrtfinále Poháru České Pojišťovny zavítaly florbalistky Ostravy na palubovku VUT Brna, kde se utkaly proti domácím ženám Židenic. Utkání plné převratů nakonec zvládly lépe ženy FBC , které si tak zajistily postup do semifinále, ve kterém je čekají ženy Chodova.
28.11.Vítkovice vyloupily ČPP ArénuOST - VIT 3:9, 12.kolo | Michal ChadimOstravským derby načali muži druhou polovinu sezóny Tipsport Superligy. Odvetné zápasy nezačali ale vůbec dobře, neboť v zápase nedokázali své šance na rozdíl od soupeře proměnit a podruhé tak v sezóně s městskými rivaly prohrály.
28.11.Ženy již zítra čeká bitva o semifinále poháruEUR - OVZ 4:6, 0.kolo | RedakceJiž zítra od půl druhé čeká Bonusii bitva o semifinále Poháru České Pojištivny, ve které jim budou čtvrtfinalovou překážkou brněnské Židenice.
27.11.TS: Hodnocení trenéra Smetáka po první polovině sezónyMichal ChadimTipsport Superliga má za sebou polovinu sezóny a proto jsme požádali trenéra mužů Martina Smetáka, aby zhodnotil polovinu sezóny
27.11.Již zítra nás čeká televizní derbyOST - VIT 3:9, 12.kolo | Michal ChadimTipsport Superliga o víkendu odstartuje odvetné zápasy. Prvním soupeřem mužů budou opět Vítkovice, s kterými tak se tak FBC potká již potřetí během jednoho měsíce.
26.11.V Šumperku se muži natrápili na další pohárové vítězstvíSUM - OST 5:6, 8.kolo | RedakceVe třetím zápase osmifinále Poháru České Pojišťovny zavítali muži na palubovku divizního Šumperka. Utkání bylo, i když to tak ze začátku vůbec nevypadalo, vyrovnané a nabídlo pořádné drama až do posledních sekund. Více štěstím nakonec mělo FBC, které si tak v poháru připsalo další utrápené vítězství.
25.11.Pastor: V posledních zápasech proti Spartě se mi daříOST - SPA 10:3, 11.kolo | Michal ChadimTři zápasy Petr Pastor odseděl na lavičce mužského týmu, než nastoupil v zápase proti Spartě. Návrat na palubovku se mu povedl dokonale, neboť v zápase vstřelil jeden gól a na další přihrál
25.11.Posledním osmifinálovým soupeřem mužů v poháru bude ŠumperkSUM - OST 5:6, 8.kolo | Michal ChadimOsmifinále Poháru České Pojišťovny mužů míří do svého závěru, neboť ne muže čeká poslední tým, s kterým ještě nehráli a to divizní Asper Šumperk.
24.11.TZ: Rekonstrukce hrací plochy v ČPP AréněTisková zprávaOd pondělního rána v ČPP Aréně provádí externí firma výměnu hrací plochy.
24.11.TZ: Z kádru mužského týmu vyřazen Jakub RobenekTisková zprávaFBC Ostrava, konkrétně mužský tým opouští Jakub Robenek, který byl vyřazen z kádru mužského týmu z důvodů porušení etiky a morálky, které nejsou v souladu s fungováním superligového týmu.
22.11.Královnami Ostravy se staly opět VítkoviceOVZ - VIT 0:9, 11.kolo | RedakceŽenský tým má za sebou polovinu extraligové sezóny a čeká je reprezentační pauza před MS ve Finsku. Posledním extraligovým zápasem, který ženy odehrály, byl zápas ze všech nejemotivnější, neboť se v něm utkaly proti městským rivalkám z Vítkovic. Ty si zápas ovládly a dotáhly do vítězného konce a uhájily tak post královen Ostravy.
22.11.Muži si v zápase proti Spartě s chutí zastříleliOST - SPA 10:3, 11.kolo | RedakceV rámci jedenáctého kola Tipsport Superligy přivítali muži na své palubovce florbalisty Sparty. O vítězi tohoto utkání rozhodla poslední třetina, kterou ovládly florbalisté Ostravy a připsaly si tak další tři důležité body do tabulky.
20.11.ČPP Aréna zažije letošní první ženské derbyOVZ - VIT 0:9, 11.kolo | Michal ChadimV rámci jedenáctého kola Extraligy žen čeká ženský tým na domácí palubovce utkání ze všech nejočekávanější, neboť je čeká první letošní ženské derby s Vítkovicemi
20.11.Sparta bude posledním soupeřem mužů před odvetnými zápasyOST - SPA 10:3, 11.kolo | Michal ChadimV rámci 11. kola Tipsport Superligy přivítají muži na palubovce ČPP Arény posledního soupeře s kterým se letos ještě nepotkali, a tím je ACEMA Sparta Praha.
19.11.Trulík: Zbytečné chyby a fauly nás stály zápas proti OtrokovicímOST - OTR 5:8, 10.kolo | Michal ChadimV úterním zápase proti Otrokovicím muži nezvládli navázat na povedeným výkon proti Pardubicím a prohráli hlavně díky zbytečným chybám a faulům na domácí palubovce 5:8. V utkání se dařilo střelecky Petrovi Trulíkovi, který v utkání zaznamenal dvě branky a který nám po utkání v krátkosti zhodnotil nevydařené utkání.
19.11.Sestřih: FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - HU-FA Panthes OtrokoviceMichal ChadimPřipomeňme si společně sestřih úterního zápasu mezi FBC ČPP Bystroň Group Ostrava a HU-FA Panthes Otrokovice.
19.11.Viciánová: I když jsme prohrály, tak si ze zápasu odnášíme plno pozitivních věcíBOH - OVZ 8:4, 10.kolo | Michal ChadimV rámci desátého kola absolvovala ženská složka další cestu do hlavního města, kde tentokráte zavítala na palubovku Bohemians. I když se zápas ze začátku vyvíjel dobře, tak ho děvčata nedokázala dotáhnout do vítězného konce. V utkání zaznamenala jeden gól a jednu úspěšnou přihrávku Veronika Viciánová, kterou jsme po utkání poprosily o krátké zhodnocení utkání.
17.11.Bývalý hráči FBC Ostrava vyhrály Prague MastersMichal ChadimO minulém víkendu se v Praze uskutečnil další ročník Prague Masters, do kterého naskočili i čtyři bývalý hráči FBC Ostrava v dresu Wiler-Ersigen Tigers. Na turnaji se jim dařilo, neboť se svým týmem v kategorii 40+ turnaj vyhráli.
17.11.Individuální chyby stáli muže zápas proti OtrokovicímOST - OTR 5:8, 10.kolo | Michal ChadimV rámci desátého kola Tipsport Superligy zavítali na palubovku ostravské ČPP Arény florbalisté Otrokovic, které hlavně díky trestáním chyb domácích dokázali v Ostravě uspět a odvést si domů tři body za vítězství.
17.11.Špatná produktivita stála ženy zápas proti BohemiansBOH - OVZ 8:4, 10.kolo | Michal ChadimV rámci desátého kola extraligy žen zavítaly žen další cestu do hlavního města, kde je tentokráte čekaly ženy Bohemians. Po ospalém začátku domácí hráčky přidaly na aktivitě a zápas dotáhly do vítězného konce.
Další stránky
12>>
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři